6"154mm (OD167mm ) 99.9% Vara burbulis plāksnes Destilācijas Kolonnu ar 4 iedaļu destilācijai Nerūsējošā Tērauda 304 sleja

6 " 154mm (OD 167mm ) Vara burbulis plāksnes Destilācijas Kolonnu ar 4 iedaļu destilācijai Nerūsējošā Tērauda 304 sleja

Komplekts iekļauj :

6" OD167mm Nerūsējošā Tērauda Tee ,Garums 150mm ----- 4gab

6" OD167mm SS304 Dephlegmator, Garums 200, 24 x ID16mm caurules Savienojums FNPT 1/2" x 4 ----- 1gb

SS304 Reduktoru 6" 2" ar 1,5" porta pieslēgumu termo sensoru ----- 1gb

99.9% Sarkanā Vara burbulis plāksnes OD154mm ---- 4gab

6" Silikona blīvi, lai burbulis plate ---- 4gab

6" Silikona blīvi ---- 3pcs

6" Tri-clamp ----5gab

2" Loka 90 grādu -----2gab

2" Kondensatoru Garums 450mm, 8 x ID8mm caurules ----1gb

Reduktoru 2" līdz 9,5 mm pagoda ---- 1gb

2" Tri-clamp ---- 5gab

2" Tri-skava silikona blīvi ---- 5gab

2" Cauruļu 100mm ---- 1gb

1,5" Tri-clamp ---- 1gb

1,5 " Tri-skava silikona blīvi ---- 1gb

1,5 " Tri-skava termometrs ---- 1gb

Svars 22kg

Kas var būt modificate atbilstoši jūsu prasībām

Jā , mēs atbalstām lielapjoma pārdošanas un meklē partnerus, visās valstīs

Jā, mēs atbalstām lielapjoma pārdošanas un meklē partnerus, visās valstīs .

JĀ, MĒS APVIENOJAM PIEGĀDE!Ja jums ir jautājumi par kuģniecības izmaksas, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, izmantojot Īsziņas vai Bauskasdraudze.lv e-Pasta, pirms jūs iegādāties pozīcija (- s).

JĀ, VARAM IZGATAVOT PĒC JŪSU PIEPRASĪJUMA, Ja jūs vēlaties veikt pasūtījuma objektu, sazinieties ar mums, izmantojot Īsziņas vai Bauskasdraudze.lv e-Pastu PIEGĀDE:

Mēs vienmēr kuģa prece(s), 5-7 darba dienas(sestdiena & Brīvdienu nav iekļauts) pēc maksājuma saņemšanas.Postenis (- i), tiks nosūtīti ar reģistrētu gaisa pastu, ar sekošanas numuru.

Tas aizņem aptuveni 7-15 darba dienu laikā uz kuģa, ASV, Kanāda, Apvienotā Karaliste, Austrālija un Japāna 10-20 darba dienu laikā uz citām valstīm.4-6 nedēļas, lai kuģis Brazīlijā, Argentīnā vai citām valstīm, uz citām valstīm nav norādīts.

Kuģniecības laiks varbūt ietekmē Muitas kavēšanās, svētki,notikumi, vai citas neskaidrības.Mēs nevarējām garantēt ierašanās laiku.

Pārliecinieties, ka jums ir jāvienojas ar piegādes laiku pirms pirkšanas.

Ja jūs vēlētos, lai izvēlēties jebkuru citu ātrāk, Pauda, lūdzu, sazinieties ar mani pirms pirkšanas.ATSAUKSMES:

Mēs esam apņēmušies, lai jūsu Postive Atsauksmes pēc saņemšanas jūsu maksājumu.Ja kāda IEMESLA dēļ jums nav sajūta, ka mums ir nopelnījis

Postive Atsauksmes, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums pa Bauskasdraudze.lv e-Pastu, Mēs ziņos, cik ātri vien iespējams, lai atrisinātu JEBKURU problēmu.

Mēs atstāt pozitīvu atsauksmi par visiem pirkumiem, un novērtēt jūs dalīties savu lielisko pieredzi ar citiem Bauskasdraudze.lv!GARANTIJA:

Mēs garantējam, ka visas objektu apraksti ir precīza.Gadījumā, ja prece ir bojāta vai esat saņēmis nepareizu preci, sazinieties ar mums ar Ziņu, izmantojot Bauskasdraudze.lv e-Pastu.Mēs būsim priecīgi, lai atrisinātu visas problēmas, cik ātri vien iespējams.IENĀKUMI:

Atgriešana vai apmaiņa tiek pieņemtas lielākajā daļā NEIZMANTOTOS objektus 14 dienu laikā pēc saņemšanas, bet klientu hav eto jāmaksā papildu kuģniecības izmaksas.

Lūdzu, sazinieties ar mums pirms atgriešanās prece(s).Lūdzu, Ņemiet Vērā:

Ievedmuitas nodokļi un maksājumi netiek iekļauti postenī cena un piegādes izmaksas.Šie tarifi ir pircēja pienākums.

Lūdzu, sazinieties ar jūsu valsts muitas iestādei, lai noteiktu, kādi ir šie papildu izmaksas, kas būs pirms izsoles/pērk.

Šīs maksas parasti tiek savākti, nodrošinot kravu (piegāde) uzņēmuma vai tad, kad jūs izvēlieties vienumu uz augšu

nejauciet tos par papildu maksu par piegādi.

FAQ 1 Q: Kā es varu samaksāt par manu pirkumu?A: Mēs pieņemam Darījuma, Pay Pal.Kredītkartes ir viegli veikt maksājumu par Darījumu. 2 Q: Vai vienība(s) piegāde ar izsekošanas skaits?A: Jā, visi posteņi, ia piegāde ar izsekošanas skaits katru pasūtījumu, un jūs varat redzēt sūtījuma statusu uz attiecīgā interneta vietnē. 3 Q: Kad es gribu, lai šķirošanas pērk, cik daudz par vairumtirdzniecības cenu?A: Ja klients vēlas, lai lielāko daļu pirkšanu, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums pa Bauskasdraudze.lv e-Pastu, mēs dos jums labāko cenu. 4 Q: man ir daži līdzīgi produkti, bet nevaru atrast no jūsu veikalā,jūs varat nodrošināt, ka?A: Jā, jūs varat nosūtīt attēlu uz mums.Mēs centīsimies mūsu labāko, lai uzzinātu un atbildes cenu, lai jums.Arī, mēs pieņemam pielāgotu produktu.

• Modeļa Numurs: SSC6
  • Technics: Liešanas