Motociklu spoguļi, Atliecami ārējie Spoguļi Honda CB400X CB400F CB 400X 400F CB500X CB500F CB 500 X 500F

Izcelsmes valsts Ķīna Materiālu, Kā parādīts Attēlā Daudzums 1 pāris Krāsa Black Stāvoklī, 100% Pavisam Jaunu Iepakojuma Kastes Uzstādīt

Honda CB400X CB400F CB 400X 400F CB500X CB500F CB 500 X 500F

1.ievedmuitas nodokļi un maksājumi netiek iekļauti postenī cena un piegādes izmaksas.Šie tarifi ir pircēja responisbility.

2.Pls sazinieties ar jūsu valsts muitas iestādei, lai noteiktu, kādi ir šie papildu izmaksas būs pirms solīšanas.

3.Šie tarifi ir kāds parasti colected ar piegādi kravu pārvadājumu uzņēmuma vai tad, kad jūs izvēlieties vienumu uz augšu-nejauciet tos papildu sūtīšanas maksa.

4.Mums nav mrke preces, kuru vērtība ir mazāka par vērtību, vai atzīmētu objektus kā "dāvanas" Starptautiskā valdības noteikumi aizliedz šādu behaivior.

Pašlaik var norēķināties, izmantojot Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi un bankas pārskaitījumu.Vairāk maksājuma iespējas būs pieejamas Bauskasdraudze.lv nākotnē.Piezīme:Rīkojumus bezalgas būs colosed 20 dienu laikā.Garantija:100% piedāvājam jūsu Rerefund 1:Jūsu nav gandarījumu objektu kvalitātes 2: Postenis mazāks par jūsu gaidāms 3: Punkts nav piemērots jūsu motocikls ideāla 4: Jūsu nesaņem preci 5: objektu arriver tiks sadalīti 6: zemes gabals Zaudēja 7:Saņemt nepareizu preci, Lūdzu, dariet mums knnow ,Mēs dodam jums 100% apmierinošu risinājumu.Lūdzu, dod mums iespēju, lai atrisinātu visas problēmas.Mēs saprotam, ka bažas un neapmierinātību, iespējams, ir, un centīsimies mūsu labāko, lai atrisinātu problēmas.Lūdzu, e-pastu mums pirms aizbraukšanas nekādas negatīvas atsauksmes vai atvērt jebkuru strīdu,paldies.

1.Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību!Atsauksmes ir ļoti svarīgi . 2.Lūdzu, sazinieties ar mums pirms aizbraukšanas nekādas negatīvas vai neitrālas atsauksmes.Mēs sadarbosimies ar jums, lai atrisinātu jebkādas problēmas.

• Modeļa Nosaukums: Oem
  • Zīmola Nosaukums: vējš čukst
  • Postenis Augstums: 00inch
  • Postenis Svars: 0.6kg
  • Objektu Platums: 00inch
  • Materiāla Tips: ABS plastmasa un Metāla
  • Vienuma Tips: Ārējie Spoguļi Un Piederumi
  • Objekta Garumu: 00inch

Sifon222 | 2020-09-08

delivery is fast. fix up and good.

Umasehgal2007 | 2020-10-07