Īstas Ādas Strausu Graudu Cover Case For Samsung Galaxy S21 Ultra S20 FE S9 S10 S21 Plus Piezīme 20 10 A51 A71 A31 A50 M31 M51

1. Atpakaļ Materiāls: 100% Oriģinālas Pātagot Ādas. 2. Iekšpuses Materiāls: PC+TPU. 3. Amats: Lieliska aizsardzība pret netīrumiem, skrāpējumiem un bojājumiem. 4. 100% Roku darbs, Process, 100% pavisam jaunu un labu kvalitāti. 5. Lieliska dāvana jūsu mīļāko vai sevi.Lūdzu, Neuztraucieties Par To Attēlu, kas parāda nepareizu kameras, saņemot Preci, Tai Perfektu Kombināciju Ar Kameru Caurumu Atrašanās vietas Precizitāte.

★Dongguan Huangjun Ādas Co., Ltd.dibināta 2008. gadā,specializējas ražošanas un pārstrādes mobilo telefonu ādas gadījumā.Mums ir mūsu pašu rūpnīcā, kas atrodas Dongguan pilsēta,un padarīt daudz OEM pasūtījumus uz mūsu klientu pieprasījumu.Mūsu produkti ir pārdošana ļoti labi, un arī esmu saņēmis labu reputāciju pašu mājās, gan ārvalstīs, par to augsto kvalitāti un konkurētspējīgas cenas.Produkcijas augsto kvalitāti un klienta apmierinātība ir tas, ko mēs vienmēr strādāt.

★ [LANGSIDI] ādas gadījumos bija tīri roku darbs no 100% īstas pātagot Ādas.Roku sajūtu premium ādas ir augstākās kvalitātes.Katru gabalu no dabīgās ādas ir savas vēnas un poras, tāpēc tekstūru katru produktu, jūs saņemat ir unikāls.Ko var šķist nepilnību, ir faktiski tas, kas padara to īpašu.

★ [MULTI-FUNCTION] Vienkāršas modes un zema profila dizains, ultra-slim un super-plānas bez lielgabarīta justies, ja iekļaujas plaukstā.Tā piedāvā ierīci viegli ievietot un izņemt.Skaļruņu cerība ir uz augšu priekšā, atbildētu uz tālruņa zvanu, neatverot gadījumā.

★ [PRECĪZI IZGRIEZT] Uzņemt attēlus, klausīties mūziku, uzlādējiet savu tālruni, un izmantot jūsu pusē pogām bez jebkad noņemot gadījumā!Izsmalcinātu izgriezumiem piedāvā vieglāku piekļuvi visām ostām, visas pogas, sensori, skaļruņus un kameru savā tālrunī.Sašuj odere ar roku meistarība izskatās atšķirīgas un pārāka.

Kā krāsas, krāsošana produktu attēlus, kas pilnībā atbilst oriģinālam.Bet sakarā ar peculiarties fotogrāfijas (flash kameras apgaismojums, monitora iestatījums), krāsas, attēlus un nekustamā krāsu produktus, kas nedaudz atšķiras, Tā nevar izvairīties.

1. Vienumi parasti tiek izvesti ar 2 darba dienas pēc tam, kad jūsu maksājums ir noskaidroti (Sat. & Sun. & Svētku izslēgti.).

2. Ievedmuitas nodokļi un maksājumi netiek iekļauti postenī cenu vai piegādes maksas.Šie tarifi ir par pircēji atbildību.Lūdzu, konsultējieties ar savu shiping.please muitas iestādi, lai noteiktu, kādi ir šie papildu izmaksas, kas būs pirms pirkšanas.

3. Mēs parasti kuģi caur China Post Air mail, Bauskasdraudze.lv Standard Shipping,ePacket,Bauskasdraudze.lv Premium Kuģniecības Bauskasdraudze.lv,EMS, DHL un citu nosūtīšanas metodi .Mēs dont kuģis, uz sestdienu vai svētdienu, kā arī Ķīnas tradicionālās brīvdienas.

1. Bauskasdraudze.lv pieņemt Darījuma/Kredīta Karti/Naudu Booker/Western Union.

2. Pilns maksājumu ir saņēmis 7 (septiņu) darba dienu laikā.Un, ja jums ir kādas problēmas, par maksājuma veikšanas, lūdzu, sazinieties ar mums, cik drīz vien iespējams.

1. Ja jūsu nav apmierināti ar savu pirkumu, būsim priecīgi piedāvāt apmaiņu vai kompensāciju pēc 7 dienām,bet jums vajadzētu slogu kuģniecības maksa par sūtīšanu atpakaļ.

2. Atpakaļ preces, tām jābūt to sākotnējā nosacījumi, lai saņemtu kompensācijas vai apmaiņu.Pircējs ir atbildīgs par atgriešanās kuģniecības izmaksas.

3. Lūdzu, sazinieties ar mums pirms atgriešana objektus.Lai mēs varētu sniegt jums pareizo adresi.

1. Mēs cenšamies nopelnīt 5 zvaigžņu vērtējumu no katra pirkuma.Kad jūs saņemsiet savu pirkumu, lūdzu, veltiet laiku, lai mūs atstāt pozitīvu atsauksmi, ja jūsu apmierināta ar preci.

2.Ja tur bija kaut kas par neapmierinošu, lūdzu, sazinieties ar mums, pirms aiziešanas atsauksmes un mēs centīsimies mūsu labāko, lai atrisinātu problēmu un nodrošinātu, ka jūsu apmierinātība.

Q: vai Ir kāds izsekošanas Numuru par manu preci?

A: Jā, mēs kuģis katru pasūtījumu ar to Izsekošanas Numuru, un jūs varat skatīt sūtījuma staus uz attiecīgā interneta vietnē.

Q: Vai šis produkts nāk ar mazumtirdzniecības iepakojuma?

A: Mums ir paziņojušas, iepakošanas detalizēti apraksta katru produktu, lūdzu, pārbaudiet tā, paldies!

Q: es esmu pārdevējs, es gribētu iegādāties daudzu savu posteni, kas ir vairumtirdzniecības cenas?

A: Paldies par jūsu izmeklēšana, ja jūs vēlētos iegādāties lielu daudzumu, lūdzu, nosūtiet e-pastu mums, mēs dos jums labāko cenu, paldies!

• Modeli 10: Ja Samsung Piezīme 20
  • Modelis 14: Ja Samsung a51
  • Modelis 16: Ja Samsung a71
  • stāvoklis: 100% Oriģināls LANGSIDI Zīmola Telefonu Gadījumos