100gab Patiesu Schmetz rūpnieciskā izšūšanas adatu DB X K5 DBXK5 par Tajima Barudan SWF ZSK Ķīna izšūšanas mašīna daļas

Sākotnējā Schmetz izšūšanas adatu Tajima, Barudan, SWF, ZSK, Laimīgs un Ķīnas izšūšanas mašīnas.

Augstākās kvalitātes adatas, ražots Vācijā.

Modelis DBxK5, 100 adatas katra iepakojuma .

Mēs visi esam izmēra 65/9, 70/10, 75/11, 80/12, 90/14, 100/16, u.c.

Iepirkšanās visa veida izšūšanas mašīna daļas pie vienas stacijas:

Mums ir Ticība Kvalitāti !

Mēs esam Tehnisko Atbalstu !

Mums ir Milzīgs Sastāva nekavējoties Sūtījumu !

Mēs Pu rsue labākus Pakalpojumus !

Iepirkumu pārliecinoši ar Yiwu Prāgas Izšūšanas Mašīna Daļas Co., LTD.

Sazinieties ar mums, pirms veicat pasūtījumu, ja jums ir kādi jautājumi.

Prasības !!!

Krievijas Federācijas: pilns vārds.

Brazīlija pircēji: saņēmēja CPF vai uzņēmuma CNPJ.

Čīle: RIESTS.

Portugāle: NIF.

Ekvadora: RUC.

Itālija: PVN.

Lūdzu, ņemiet vērā, dažkārt ražotāji izmanto līdzīgu sastāvdaļu sērijas mašīnas, pārbaudiet rūpīgi, ja mūsu daļas, kas ir saderīgas ar jūsu mašīna.

Yiwu Prāgas Izšūšanas Mašīna Daļas Co., Ltd., atrodas Yiwu, Ķīna.

Kā profesionāla izšūšanas mašīna daļas piegādātāja, mēs piegādājam visu veidu rezerves daļas Barudan, Tajima, SWF, ZSK, Laimīgs un Ķīnas izšūšanas mašīnas.

Stabils, laba kvalitāte, ātra piegāde un izcils pēc-pārdošanas servisu, mūsu produkti ir labi-pārdots daudzās valstīs.

Padomi:

Ja jums nav atrast daļas, kas jums gribēja, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju, jo mums ir daudz citu produktu vēl nav publicēts Bauskasdraudze.lv veikalā.

Mums ir daudz kuģniecības iespējas, biznesa express, piemēram, DHL, UPS, FedEx, EMS, TNT, DPEX, Aramex, SF express, un normāli pēc kā, piemēram, Ķīna Post Reģistrēta Gaisa Pasts, Bauskasdraudze.lv Standard Shipping u.c.

Ja jums ir nepieciešams, produktiem, steidzami, lūdzu, atlasiet kuģniecības biznesa express.

Visi pircēji, kas ir nepieciešams, ir atbildīgs par importa tarifu (nodoklis) saskaņā ar politikas dažādās valstīs.

Visu informāciju, kas iekļauta iepriekš autortiesības aizsargātas Yiwu Prāgas Izšūšanas Mašīna Daļas Co., Ltd.

Paldies par jūsu uzmanību.

• Veids: Rūpniecības
  • Modelis: DBXK5