52mm Ūdensizturīgs Auto Laivu, Degvielas Līmeņa Mērītājs 0-190ohm 240-33ohm Digitālo Laivu Degvielas Mērītājs, kas ar 8 krāsu apgaismojums Auto jahtu 9-32V

52mm Ūdensizturīgs Auto Laivu, Degvielas Līmeņa Rādītājs Digitālā BoatFuel Platums 0-190ohm 240-33ohm ar 8 krāsu apgaismojums Auto kravas automašīnu jahtu 9~32V

Motīvs:

[1] 8 Krāsu fona Apgaismojums: Kontūrām ir daudz veidu, pretgaismas krāsa (sarkana.dzeltena.Olivine.oranža.zaļš.zilā krāsā.violeta.balts),tas tiks automātiski mainās ik pēc 1 minūtes,vai jūs varat noteikt tikai vienu krāsu, kas jums patīk, nospiežot platums atpakaļ "izveidot" pogu [2] IP67 ūdens un nepievelk putekļus pakāpe [3] Ar izliektu stikla (ar anti-miglas funkcija) [4] Fantastisku Ūdens pierādījums Funkcijas : Var strādāt ūdenī. [5] Ar ultra-wide darba spriegums dizains (ilgtermiņa darbības spriegums:9-32v,maksimāli līdz:36v) [6] Produktiem, var izmantot ar motoru/ģeneratoru bloki,kuģi,būvniecības mašīnas,lauksaimniecības tehnikas,automobiļu modifikāciju, utt.

Specifikācijas:

- Materiāls: nerūsējošais tērauds 316L+anti-miglas stikla Instalēt diametrs:Φ52mm vai 2-1/16" - Norādi diapazons:E~F - Savienojuma metode:Rindu ielikt - Darba spriegums:9~32vdc [ fit 12V-24V Motora vai Transportlīdzekļa] - Darba strāva::≤60mA - Darbības temperatūra:-30℃~+75℃ Uzglabāšanas temperatūra:-40℃~+85℃ Pakāpes aizsardzību:IP67 - Ieejas signāls:0~190ohm,240~33ohm

Komplektā Ietilpst:

1 x Degvielas līmeņa mēraparāts, 1 x Vadu josta 1 x Lietošanas rokasgrāmata

Piezīmes:

-Lūdzu pārliecinieties, ka signāla parametru piemērots jūsu auto modelim pirms jāmaksā.Paldies ļoti daudz!

Par Maksājumu

* Mēs pieņemam Alipay, West Union, TT.Visas galvenās kredītkartes tiek pieņemtas, izmantojot drošu maksājumu process, vai DARĪJUMA. * Apmaksa jāveic 3 dienu laikā no pasūtījuma. * Ja jūs nevarat pārbaudīt tūlīt pēc izsoles tuvu, lūdzu, pagaidiet dažas minūtes un mēģiniet vēlreiz Maksājums ir jāpabeidz 3 dienu laikā.

Par Sūtījumu

** WORLDWIDE SHIPPING. ** Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes. ** Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.Jūsu pasūtījums adrese ir jāsaskan ar jūsu piegādes adresi. ** Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei. ** PAKALPOJUMS TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās.Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu. ** Ja neesat saņēmis savu sūtījumu 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums.Mēs izsekot sūtījumu, un saņemt atpakaļ uz jums, cik ātri vien iespējams ar atbildi.Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība!

Atgriezties & Kompensācijas

*** Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta.Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs JAUTĀJUMU, JUMS KOMPENSĀCIJAS VAI NOMAIŅA.NAV nekādu IZŅĒMUMU!Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē. *** Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, īpašs iemesls, lai atgrieztos. *** Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no Bauskasdraudze.lv.VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves. *** Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē.

Par Atsauksmes

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību!Atsauksmes ir ļoti svarīgi, Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!

• Fitment1: Piemērots Par Hyundai Isuzu, lai Iveco Jaguar Jeep par Kia
  • Feature1: 0-190ohm/240-33ohm Degvielas Līmeņa Mērītājs
  • Postenis Augstums: 52mm
  • Īpašas Pazīmes: Automātiska Digitālā Degvielas Līmeņa Rādītājs
  • Izvietošana Transportlīdzeklī: PRIEKŠĀ
  • Veids: Degvielas Mērinstrumenti Auto Laivu
  • Used2: Degvielas Līmeņa Mēraparāts, Laivu Kravas Automašīnu Eļļas Tvertnes Līmeņa Indikators
  • Ražotāja Daļas Numurs: Mini Ciparu Degvielas Skaitītājs Motociklu Platums
  • Fitment2: Derīgs Lada par Lexus par Mazda
  • Pieteikums: Auto Degvielas Rādītājs automašīnas kravas automašīnu jahtu degvielas līmeņa rādītājs
  • Valstī/Reģionā Ražošana: Ķīna
  • Objekta Garumu: 52mm 2''
  • Aizsardzības Klase: Ūdensizturīgs ip67
  • Materiāla Tips: nerūsējošā tērauda 316L bezel+anti-miglas stikls,+pvc
  • izmantots: Jūras Degvielas Līmeņa Indikators
  • Citas Detaļas Numurs: Degvielas Līmeņa Mēraparāts, Kas Mērītājs
  • Posteņa Nosaukums: degvielas līmeņa rādītājs
  • Degvielas Rādītājs Darba Spriegums: DC 9-32V(12/24V)
  • Objektu Platums: 52mm
  • Auto Degvielas Līmeņa Rādītājs: degvielas līmeņa mērītājs
  • Zīmola Nosaukums: RYSJM
  • Postenis Svars: 0kg
  • motocikla degvielas mērītājs, degvielas mērītājs: degvielas līmeņa sensoru degvielas sensors
  • Mezgls, Detaļas Numurs: 52mm Automašīnas Degvielas Līmeņa mēraparāts, Degvielas Mērītājs
  • Signāls: 0~190ohm ,240~33 ohm
  • Apgaismojums: Regulēšana-8 krāsu fona apgaismojums
  • Norādot Diapazons: E-F

Vikulyivlad | 2021-01-14

Everything works. He came quickly.