Suns Pet Kopšanas Cimdu Silikona Kaķi Suka Ķemme Deshedding Matu Cimdi Suņi Vannas Tīrīšanas Piederumi Dzīvnieku Ķemmes Pet Masāža

Produkta apraksts Pet Kopšanas Cimdi Šo piecu pirkstu deshedding cimdi ir specializējies tīrīšana un masāža, kaķiem, suņiem, zirgiem un citas šķirnes.Jūsu mājdzīvnieki ir pienākums mīlu šo cimdi, lielākā daļa dzīvnieku ir vēlaties, lai pieskarties maigi ar rokām, nevis izmantot citus kopšanas vai masāžas produktiem.mēs izveidot ilgstošu produktus, kas palīdz cilvēkiem gūt labumu no tehnoloģiju spēku un padarīt dzīvi labāku, vieglāku un labāku.Produkta iespējas: Masāžas Līdzeklis un Matu Pārcelšanās Rīks: imitēt pieskārienu jūsu roku masāža, arī var izmantot kā tīrīšanas birsti, lai noņemtu zaudēt matus, netīrumus, utt..Šie universāls, cimdi var izmantot daudzos gadījumos, piemēram: peldēšanās, skaistumkopšana, ķemmēt vai suku, lai zirgs, suņi, kaķi vai citu dzīvnieku šķirnes.Humanizēts Viens par Visiem Dizains: Velcro siksniņu ap delnas ir viegli pievelciet vai atslābiniet montāžas ikviens.Tie ir mazgājami un sausa ātri.Ādai draudzīgi Materiāli: Pet Cimdi ir izgatavoti no ādai draudzīgiem materiāliem, un virsma ir mīksta gumija, kas var dot jums patīk pet ērtu masāžas un nesāpēs ādu.Atpakaļ ir izgatavoti no izturīga un elpojoša sieta, ka tas ir ļoti ērti izmantot cimdu.

• Materiāls: Silikona
  • Modeļa Numurs: Pet Kopšanas Cimdu