Profesionālu Elektrisko Matu Griešanas Trimmeri Uzlādējams Frizētava Matu Griezējs Bezvadu Salons, Vīriešu Matu Griešanas Mašīnas Salons

Profesionālā frizētava rīku, vai mājās,Oglekļa tērauda asmens Postenis tips: Matu clipper Izmērs: Divi veidi, kā maksas Līdzekli-1: USB vadu un uzlādes Funkcija-2: Matu griešana žiletes malu Iezīme-3: Ar ierobežotu ķemmes Iezīme-4: Li-ion akumulators, Darba laiks: 270 minūtes, Uzlādes laiks: 2 Stundas Spriegums:100v-240v , 50/60 hz, 5w, kas Piemērojami vīriešu, sieviešu, vecu cilvēku, bērnu, bērniem, frizētava Plug Type:ES Plug/Adapteri Plug Materiāls: Plastmasas + nerūsējošā tērauda, Izmēri:9*7*6cm Iepakojuma Saturs: 1 * LCD Elektriskie matu clipper 8 * Ierobežot ķemmes 1 * Tīrīšanas birste 1 * Rūtiņu 1 * Lietošanas rokasgrāmata Tikai iepriekš paketes saturu, citi produkti nav iekļauti.Dažās valstīs, eļļas pudeles, iespējams, netiks iekļauta, tas ir tādēļ, ka gaisa kuģošanas ierobežojumiem, lūdzu, saprotiet, mums, paldies jums tik daudz!

Piegāde: veicot pasūtījumu, lūdzu, izvēlieties piegādes metodi un maksāt pasūtījumu tostarp piegāde bezmaksas.Mēs negarantējam piegādi laiku uz visiem starptautisko pārvadājumu dēļ starpība muitas ieskaita laiku atsevišķās valstīs, kas var ietekmēt to, cik ātri jūsu produkts ir pārbaudīts.Pircēju Informācija: Ja jūs nevarat saņemt savu posteni uz laiku, lūdzu, jautājiet mums, paplašināt preču saņemšanas laiku.Paldies par jūsu sapratni.Atsauksmes: Ja jums ir apmierināti ar jūsu darījumu ar mums, lūdzu atstājiet jūsu pozitīvas atsauksmes.Pirms došanās jebkādu negatīvu vai neitrālu atsauksmi, lūdzu, dariet mums ir iespēja, lai palīdzētu jums jebkuru problēmu, kas jums var rasties.Negatīva un neitrāla atsauksmes sabojās mūsu motivāciju, nodrošinot jums izcilu klientu apkalpošanu un nav palīdzēt atrisināt jebkuru darījumu problēma.Maksājumu bull Darījuma pieņemt.bullis, pērkot no Bauskasdraudze.lv, jūsu maksājums ir aizsargāta ar Darījuma.Izsekot jūsu pasūtījumu jebkurā posmā piegādāt tiešsaistes un justies droši, ka maksājums būs tikai atbrīvo piegādātājam pēc tam, kad jūs apstiprināt, ka saņemta jūsu pasūtījuma.Ar Darījuma, jūsu kredītkartes datus nekad nav pakļauti.Klientu serviss: 1.Ja jums ir kādi jautājumi, Lūdzu, sazinieties ar mums pa Trademanager ziņu vai mūsu klientu servisa e-pastu.Lūdzu, ņemiet vērā, ka e-pastu tiks atbildēja ar mūsu klientu apkalpošanas amatpersonas Mēn. - Piektd. 11:00 - 20:00 (Izņemot Brīvdienas un svētku dienas) ?Jūs varat gaidīt, lai saņemtu atbildes uz jūsu jautājumiem 24 stundu laikā. (Izņemot brīvdienas un svētku dienas) 2.Atsauksmes Politikas, Mēs atstās pozitīvu atgriezenisko saiti, lai pircējs tiklīdz pircējs apstiprinātu pasūtījumu uz Bauskasdraudze.lv.Mēs augstu vērtējam to, ka jūs varat sazināties ar mums pirms jūs atstājot Negatīvas atsauksmes vai Neitrālu atsauksmes .Mēs piedāvājam jums apmierināts risinājumu.

• Spriegums: Global Universal(100-240V)
  • Barošanas Veids: Uzlādējams/Electric Gan Strādāt,
  • Mērķauditorija: Universal