NOKOTION A131CZ Dell XPS XPS 12 9Q33 Touch Skārienpaliktni, valdes Skārienpaliktnis Montāža

Pārbaudot detaļas un uzzināt defekti, kas ir ļoti svarīgi pirms pasūtījuma, citādi tā būs atkritumu savu laiku un naudu.Bezmaksas piegāde notiek 15-60 dienu laikā, izmantojot pasta paketi , lūdzu, izvēlieties ātrāk kuģniecības veidā, ja steidzami.Cena nav ieskaitot tarifu , lūdzu, sazinieties ar vietējo muitas plašāku informāciju.Mēs piedāvājam veida portatīvo datoru detaļas .Ja kāds no punktiem nav atrodams mūsu veikalā, sazinieties ar mums, lai palīdzētu

Mēs pieņemam bankas pārskaitījumu / uzņēmuma naudas pārvedumi / kredītkaršu maksājumu.ja jums ir nepieciešams pabeigt maksājumus caur paypal , sazinieties ar mums.Drošības apsvērumu dēļ, mēs tikai kuģu pasūtījumus pēc piegādes adreses, kas jūs apstiprināts par Bauskasdraudze.lv.

Visas detaļas tiks pārbaudītas vēlreiz, pirms nosūtīšanas.Mēs nosūtīsim preces 2-5 darba dienas (ne brīvdienu sezonu) pēc tam, kad maksājums ir pārbaudījis Bauskasdraudze.lv.Mūsu cenas nav tostarp galamērķa muitas nodoklis .Pamatplates nav tostarp CMOS bateriju (ja jums tas ir nepieciešams, lūdzu, sazinieties ar mums iepriekš).

Ja jums ir apmierināti ar mūsu preces un pakalpojumus, sniedz 5 zvaigžņu pozitīvu atgriezenisko saiti, kas mūs, liels paldies.Tas ir mūsu goda, padarot jūs esat apmierināti ar mūsu preces un pakalpojumus.Lūdzu, informējiet mūs, pirms publicējat negatīvas atsauksmes.Mēs varam garantēt, ka mēs darīsim visu iespējamo, lai padarītu jūsu iegādi par patīkamu pieredzi.Laipni lūdzam, sazināties ar mums pa e-Pastu / TradeManager / Atstājot Ziņas jūsu rīkojumu, ja kādas problēmas, mēs atbildēsim, cik drīz vien mēs varam !

• Iepakojums: Jā
  • Zīmola Nosaukums: NOKOTION