Sieviešu Harakuju Hoodies Sporta Krekli Karikatūra Avokado Drukāt Smieklīgi Kapuci Puloveri Korejiešu Stilā Cute Pāris Hoody Treniņtērpi

Piliens Kuģniecība

Sveiks, dārgais draugs .ja jūs meklējat labākais piliens kuģniecības piegādātājs, Priecīgus Diezgan ir labākā izvēle jums .

1.Mums ir Top Zīmola veikalu Bauskasdraudze.lv.

2 Mums ir 98%+ pozitīvas atsauksmes no pircējiem .

3 Mēs piedāvājam gan Nometiet Kuģniecības un Vairumtirdzniecības pakalpojumu jums.

4 Mēs Piedāvājam Epacket un Bauskasdraudze.lv Standard Shipping, lai lielākā daļa valstu .Un galvenokārt Bezmaksas Piegāde par jums !Tas parasti aizņem aptuveni 7-15 darba dienu laikā uz visvairāk vietas .

5 Ja jūs piliens kuģis mūsu posteņiem , mēs vēlētos sniegt VIP Atlaidi tikai jums .Mēs centīsimies mūsu labāko, lai jums piedāvāt labākās preces un perfektu servisu .Ceram sadarboties ar jums tuvākajā laikā .Teksts, lai ir laipni aicināts !

Izmēri

Mazgāšanas Norādījumi

Sīki mazgāšanas instrukcijas.Piemēram, mazgāšanas temperatūras, kas nav augstāka par 30, nelietot balinātāju, pakārt sausā, ne dzelzs, ne sausas, tīras, utt.

Piegāde

Paziņojums

Zīmola Stāsts

Mūsu Ražotne

PAR MUMS

Priecīgus Diezgan ir globāla interneta veikals ātri modes kopš 2010. gada. Mūsu mērķis ir vienmēr nodrošināt augstu vērtību moderns cenas pie neticami cenu, vienlaikus nodrošinot augstas kvalitātes servisu saviem klientiem.Mēs dizains ,sourse,tirgus un pārdot apģērbu piederumu un mājas un dzīves produktus.Mums mērķis ir mūsu preces, lai jaunie modes patērētājiem, izmantojot lokalizēts moblie un interneta platformas.Mēs dodam no mūsu noliktavas līdz gandrīz katrā pasaules valstī.

• Materiāls: Poliestera
  • Auduma Veids: VAFEĻU