X-Doria Aizsardzības Lux Tālrunis Lietā Par iPhone 11 Pro Max Militārās Pakāpes Kritums Pārbaudīta Lieta Vāks iPhone11 Pro Alumīnija Vāciņu Coque

Funkcijas:

1.Savietojams ar iPhone 11 Pro iPhone 11. un iPhone 11 Pro Max modelis. 2.Sertificēts pārsniegt Militārās Pakāpes Nomešanas Testa standartus MIL-STD-810G, par pilieniem, līdz 3 m (10 pēdas). 3.Paaugstināta lūpu aizsargā jūsu ekrānu no pilienus un virsmas skrāpējumiem.Tas prasīs ietekmes, novēršot tālruņa ekrānu no saplaisāšanas un sadalīšana.Gadījumā, ja nenāk ar priekšējo vāciņu vai ekrāna aizsargs. 4.Integrēta priekšējā saskaras audio kanāls pastiprina skaņu, un novirza skaņu uz priekšu no tālruņa labāk surround sound pieredzi. 5.Grezns aizmugures aizmugures panelī jūtas lieliski rokā.Mīkstas gumijas burbulis modelis uzliku uzsūc un deflects trieciens prom no jūsu ierīci, kas nodrošina vislabāko aizsardzību.Grūti polikarbonāta apvalks par pievienoto aizsardzību. 6.100% Oriģināls Oriģinālās X-Doria Gadījumā. 7.Jūsu Apmierinātība ir mūsu Prioritāte, sazinieties ar mums, pirmkārt, ja jums ir jautājums.

• Saderīgs 4: IPhone 12 min
  • Dizains: Vienkāršā
  • Saderīgs 2: iphone 11
  • Kategorijas: Mobilo Telefonu Aksesuāri
  • Saderīgs 5: IPhone 12 Pro
  • Saderīgs 6: Iphone 12Pro MAKS.
  • piliens kuģniecības un vairumtirdzniecības: Atbalsts
  • Saderīgu iPhone Modelis: IPHONE XS MAKS.
  • Funkcijas: Militārās Pakāpes Kritums Pārbaudīta Aizsardzības Gadījumā
  • SKU: Mobilais Tālrunis Somas & Gadījumos
  • Saderīgs 1: Par iPhone11 Pro Max
  • krāsa: Melna Oglekļa Šķiedras,Melns Ādas
  • Saderīgs 3: Par iPhone11 Pro
  • Saderīgu Zīmols: Apple iphone
  • Veids: Tālrunis Lietu Vāku Fundas Capa Coque

Dontforgetstyle | 2021-01-25

This is kapets, comrades! The cover for 11 Apple did not fit. Does not fit, when using force, I'm afraid to stay without buttons or stay with a cracked screen. I don't advise you.

Prettijannyindaclub | 2020-12-02

The cover is excellent!!! This company previously took for 7 fire, was satisfied, therefore, I bought and on 11 pro-sat down as a native!! Take it safely! Looks good, the protection is excellent. Holes for the speaker are displayed under the angle it is very convenient-the input holes are not clogged. In general, a cool model! Damn photo to do, but I put it on and I can not take it off, sits well even do not want to shoot! Like second skin!