Zems Ūdens Filtra Sūknis Akvārija Filtrs Zivju Tvertnes Portatīvo Balta 3W Ūdenskritums Bruņurupucis Filtra Sūknis Ūdens Cirkulācijas Zivju Bruņurupucis

Apraksts

Krāsa: Balta

Materiāls: plastmasa

Produkta izmērs: 17.5*6.5*7cm

Spriegums: AC 220-240V

Jauda: 3W

Frekvence: 50Hz

Plūsmas ātrums: 200L/H

Piezīmes:

1. Mēs piedāvājam skaidrus attēlus, mērījumus, ja iespējams.

2. Krāsa faktisko objektus var nedaudz atšķirties no saraksta attēlus, pateicoties dažādiem displejiem.

3. Tur var būt nelielas kļūdas dēļ, manuāla mērīšana.Lūdzu, pārliecinieties, ka jums nav prātā, pirms iegādāties.

4. Lūdzu, atstājiet ziņu, pirms jūs sniegtu sliktas atsauksmes, ja produkti ir dažas problēmas.Paldies par jūsu laipni izpratni.

Iesaldēt trokšņiem, izbaudīt klusumu brīdi.

Kvalitātes akvāriju zivis, bruņurupucis tvertne ūdenskritums iebūvēts filtrs.

Ātri attīrošais ūdens, kas paredzētas ar zemu ūdens līmeni, eco-cilindru dizains, desanta rāpuļu apsaimniekotājiem un dizains.

Kluss un energoefektīvs, viegli lietot un instalēt.

Regulējama plūsmas vērtību, lai regulētu plūsmu un izšķīdušā skābekļa radījums pieaug

Funkcija ūdens cirkulāciju, bioķīmisko ūdens filtrēšanas un pievienojot skābekļa ūdenī, akvārijā.

Tas ir piemērots zemu ūdens līmeni filtrs akvakultūras veida, tipa purvs un tā tālāk.

Iepakojuma saraksts:

1*3W zems ūdens bruņurupucis tvertnes filtrs