♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈

Cienījamie klienti, laipni lūgti mūsu veikalā, mūsu komanda, kas sniedz augstas kvalitātes kurpes un profesionālos pakalpojumus.Mūsu kurpes izmērs nav vienāda izmantot jūsu valstī, lūdzu, izvēlēties izmēru, atbilstoši jūsu kāju garums! Vīriešu Kurpes Izmēri

♈ Svarīgs Paziņojums:

Izvēlēties kurpes izmērs atsaukties, lai savu KĀJU GARUMS . (Izmēru Diagrammas var palīdzēt jums atrisināt 90% no to lieluma, izvēloties problēma.)

✬ ✭ ✮ , Ja kājām ir biezs un plašs, var izvēlēties vienu izmēru lielāks.

✬✭✮ Ja pēda ir šaura un tieva, jūs varat izvēlēties vienu izmēru mazāku. ✬✭✮ Ja jums nav skaidrs, kā izvēlēties, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums. ♈ Produkta Apraksts: Jaunu Shiny Zelta Vīriešiem Mirdzēt Kurpes ar Augstu Augšas Vīriešu Modes Dizainers Trenažieri neslīdoša Mirros Vīriešu Unisex Ādas Zapatilla De Hombre

♈ Paku un Sūtījumu:

Lūdzu, ierakstiet jūsu VĀRDU, uzvārdu un MĀJAS NUMURS .Jo īpaši Krievija ir jauns likums tagad, post office nedrīkst piegādāt pakas, lai jūs, ja jums nav rakstīt vārdu un uzvārdu.

Pircēji ir atbildīgi par iespējamo tarifu, kas izriet no pirkuma,, Mēs darīsim visu iespējamo, lai izvairītos no tarifu.

Atšķirība krāsu var izraisīt arī citi iemesli, piemēram, krāsu pārdomu gaismas, fons utt.

♈ Atsauksmes:

Savu apmierinātību ar mūsu produktiem, ir mūsu vislielākā motivācija, lūdzu, sniedziet mums pozitīvas atsauksmes un 5 zvaigžņu atzinību .Ja ir kāda neapmierinātība, lūdzu, sazinieties ar mums laiks, mēs jums apmierinošu attieksmi. ♈ Atgriešanās :

Gadījumā, ja bojātas preces vai nepareizi vienumus, kas jums, mums būs vēlreiz vai izmaksāt jums.Varat atgriezties atpakaļ vienumus 2 darba dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas, pircēji ir atbildīgi par kuģniecības maksas, lai atgrieztu preces.Ar Laba Vēlējumiem!

♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈ ♈

♈ Svarīgs Paziņojums:

✬ ✭ ✮ , Ja kājām ir biezs un plašs, var izvēlēties vienu izmēru lielāks.

Jauno Modes Elpojošs, Augstas top Kurpes Vīriešu Ikdienas Apavi ar Spīdīgi Vizuļi Vīriešiem Zelta Āra Vīriešiem Sliņķis Čības Calzado Hombre ♈ paku un Sūtījumu:

♈ Atsauksmes:

• Zīmola Nosaukums: beiyasi
  • Vīriešu Mirdzēt Apavi: Vīriešu Dizainers Trenažieri
  • high-top: modes apavi
  • Apavi Tips: Pamata
  • Sezona: Pavasara/Rudens
  • Slēgšanas Tips: Mežģīnes-Up
  • Mirros Vīriešu Ādas Kurpes: siltas čības vīriešiem
  • Iezīme: Anti-Smarža
  • Mens trainers: luksusa apavi
  • Vienuma Tips: ikdienas apavi