Motociklu Sūklis Gaisa Filtrs Yamaha TT350T TTR250 1999-2006 WR250R WR250X 2008-20011 WR250RB 2012 WR250R 13-15

Izcelsme

Ķīna

Materiāls

Sūklis

Daudzums

1 gab.

Krāsa

melns

Stāvoklis

100% Brand New

Iepakojums

OPP

Uzstādīt

Par Yamaha TT350T TTR250 1999-2006 WR250R WR250X 2008-20011 WR250RB 2012 WR250R 13-15

Pašlaik var norēķināties, izmantojot Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi un bankas pārskaitījumu.Vairāk maksājuma iespējas būs pieejamas Bauskasdraudze.lv nākotnē.

Piezīme:Rīkojumus bezalgas būs colosed 20 dienu laikā. 1. Mēs nepiegādājam uz P. O. Box, pls darīt mūs atstāt spēkā adresi & pasta kodu.Derīgs tālrunis Nr.ir arī

pieprasīts, un svarīgi, lai piegāde.

2.Bezmaksas piegāde nav iekļauta nodokļu un tālvadības maksa.Lūdzu, konsultējieties ar savu Muitas pirmais.Garantija:100% piedāvājam jūsu Rerefund

1:Jūsu nav gandarījumu objektu kvalitāti

2: Postenis mazāks par jūsu gaidāms

3: Punkts nav piemērots jūsu motocikls ideāls

4: Jūsu nesaņem preci

5: objektu arriver tiks sadalīti

6: Zemes Gabals Zaudējis

7:Saņemt nepareizu preci

Lūdzu, dariet mums knnow ,Mēs dodam jums 100% apmierinošu risinājumu. 1.Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta.Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un mums nebūs jautājumu, jums kompensācijas vai nomaiņa.Nav nekādu izņēmumu!Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē. 2.Atgriezies preces, ir jābūt oriģinālajā iepakojumā un jums ir sniegt mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un savu kārtas numuru. 3.Mēs atmaksāsim jūsu pilns uzvarētāju piedāvājuma summu, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, pēc tam, kad gan pircējam, gan pārdevējam atcelt darījuma, no Bauskasdraudze.lv.Vai, jūs varat izvēlēties, lai rezerves. 1.Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību!Atsauksmes ir ļoti svarīgi .

2.Lūdzu, sazinieties ar mums pirms aizbraukšanas nekādas negatīvas vai neitrālas atsauksmes.Mēs sadarbosimies ar jums, lai atrisinātu jebkādas problēmas.Lūdzu, dod mums iespēju, lai atrisinātu visas problēmas.Mēs saprotam, ka bažas un neapmierinātību, iespējams, ir, un centīsimies mūsu labāko, lai atrisinātu problēmas.Lūdzu, e-pastu mums pirms aizbraukšanas nekādas negatīvas atsauksmes vai atvērt jebkuru strīdu,paldies.

• Materiāla Tips: Sūklis
  • Vienuma Tips: Gaisa Filtri & Sistēmas