Personas vārds, ko izmanto "No" par kuģa marķējumu Nosūtīti vienkāršā polsterēta (neatzīmēta) aploksnē Privātā sarakstā, tādēļ neviens nezinās, ko esat iegādājies Privātuma jautājumiem, tikai jūs zināt, kas ir iepakojumā!

Informācija:

* Apraksts

( 1) Leopard & elastīga neilona un spandex audumu.

(2) Plānas vidukļa siksna (ap 1 cm).

(3) Profilētā Maisiņš.

* Stāvoklis: 100% pavisam jaunu un augstas kvalitātes

* Materiāls: 85% Neilons+ 15% Spandex

* Daudzums: 1*Apakšveļu

* Krāsa: Melns Leopards, Zils Leopards, Gold Leopard (Kā bildes šovs)

* Izmērs Viduklis:

M (28.3 collu~34inch) / (72cm~86cm)

L (30.7 collas~37inch) / (78cm~94cm)

XL (33inch~40inch) / (84cm~102cm)

Izmērs ir Āzijas Izmēra, Lūdzu, izvēlēties pareizo izmēru un krāsu.

*mēs iesakām pasūtīt par izmēru uz augšu.

*izmērs izvēle, lai šī izsole ir ASV standarta izmērs.Lūdzu ignorēt lielums frāzi uz pātagot, jo tā ir Āzijas izmērs.

Piegāde:

1. VISPASAULES PIEGĀDE.

2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei.

5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās.Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu.

6. Ja jūs neesat saņēmis savu sūtījumu 30 dienu laikā no maksājuma, lūdzu, sazinieties ar mums.Mēs izsekot sūtījumu, un saņemt atpakaļ uz jums, cik ātri vien iespējams ar atbildi.Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība!

7. Sakarā ar krājumu stāvokli un laika starpības, mēs izvēlēties, lai kuģis savu preci no mūsu pirmais pieejama noliktava par ātru piegādi.

Atgriešanās un Kompensāciju:

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta.Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs JAUTĀJUMU, JUMS KOMPENSĀCIJAS VAI NOMAIŅA.NAV nekādu IZŅĒMUMU!Kuģniecības izmaksas ir jāsedz gan pārdevēja, gan pircēja pusē.

2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu po#.

3. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no Bauskasdraudze.lv.VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves.

4. Mums būs jāsedz visas kuģniecības izmaksas, ja prece(s) tiek (ir), nevis kā reklamē.

Garantija:

1. 12 mēneši Ražotāja ierobežota Garantija par bojātiem preces (izņemot priekšmetus, bojāta un/vai ļaunprātīgi pēc pieteikuma saņemšanas).Aksesuāri nāk ar 3 mēnešu garantiju.

2. Bojātas preces, IR jāziņo un atpakaļ garantijas laikā (un oriģinālajā iepakojumā, ja tas ir iespējams).Jums ir, pastāstiet mums, ko defekts ir, un dod mums savu kārtas numuru.MUMS NAV SALABOT VAI NOMAINĪT VIENUMI, KURIEM IR BEIDZIES GARANTIJAS LAIKS.

Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Bauskasdraudze.lv!

Atsauksmes:

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību!Atsauksmes ir ļoti svarīgi, Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.

Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!

• Biksītes & Bokseri: G-Strings & Siksnas
  • Seksuāli Divdomīgs: No
  • Iezīme: Ātri Sauss
  • Dzimums: VĪRIEŠI
  • Materiāls: Poliestera Maisījumiem
  • Modelis Tips: Dzīvnieku
  • Zīmola Nosaukums: JAXFSTK
  • Modeļa Numurs: LE2051
  • Pieaugums Tips: Classic
  • Apdare: NAV
  • Neķītrs Attēlu: No

M Putinceva | 2020-11-23

Pouch is way too long. Good seller refunded the money. Recommend the seller!