Sieviešu Modes PU Ādas Plecu Mazu Atloku Crossbody Somas Augšpusē Rokturis Velosipēda Messenger Somas

Dārgie draugi, Laipni lūgti mūsu veikalā!Mēs garantēta, lai jūs:

Viszemākā cena: mūsu veikalu visas postenis ir par viszemāko cenu Aliexpree.mums ir rūpnīcas ražojums, mums ir specializējies uz visu veidu Apģērbs un Apavi & Bag

Augstākā Kvalitāte: mūsu preci ar zīmolu un augstas kvalitātes, garantē jūsu apmierinātību.

Lielu Akciju un Ātri Kuģi: mēs esam liels uzņēmums ar lielu noliktavu, ir spēcīga komanda, lai pakalpojums jums.mēs vienmēr kuģa robežās 0-48hours.

Piliens Kuģniecības un Vairumtirdzniecība: mēs piedāvājam piliens kuģniecības un vairumtirdzniecības, laipni aicināti sazināties ar mums.

Materiāls:Āda: PU, odere: poliesters

Paziņojums:ar manuālo mērījumu, lūdzu, ļauj 1-3cm kļūdu

Pakete ietver:rokas Somas

Motīvs:Mīksts un ērts, universāls un to var izmantot kā Plecu Somā, Rokassomu , Tote, Crossbody soma ,Messenger Somas

Kopšanas Instrukciju: Roku mazgāšana

Sakarā:Ideāls darbs, komandējums, sapulces, skola, vai ikdienas lietošanai.

Izmērs:Tīra, krāsa, Garums * platums * augstums: 20 * 7 * 15 cm(7.87"2.75"*5.90"), portatīvo: 6cm(2.36"), pleca siksnas garums: 59-114cm(23.22"-44.88")

Izmērs:Pleds Modelis;Garums * platums * augstums: 20 * 7 * 15 cm(7.87"2.75"*5.90"), portatīvo: 6cm(2.36"), pleca siksnas garums: 61-118cm(24.01"-46.45")

• Somas Tips: Plecu Somas
  • Galvenais Materiāls: PU
  • Zīmola Nosaukums: Dihope
  • Ārpuse: NAV
  • Forma: Atloks
  • Slēgšanas Tips: Hasp
  • Modelis Tips: Cietie
  • Godu: Universāls
  • Skaits Rokturi/Siksnas: Viena
  • Veidi, somas: Plecu & Somas
  • Oderes Materiāls: NAV
  • Dzimums: SIEVIETES
  • Apdare: NAV
  • Modeļa Numurs: M135610
  • Interjers: Interjera Rāvējslēdzēja Kabatas
  • Stils: Ikdienas
  • Cietība: MĪKSTS

Playahada11 | 2020-10-13

I can not say anything about the product, because it never came.

Seomitis | 2020-12-02

Does not match description

Alex Young | 2020-10-23

The delivery time was long, did not correspond to the claimed. Instead of early August came in early October