24pcs/komplekts Gļotas Adventes Kalendārs "Eiropa 2020" Ziemassvētku Atpakaļskaitīšanas Rotaļlietas, Ziemassvētku Dekori Tēma par Bērniem, Pusaudžiem GQ

Apraksts:

Funkcijas:

1. Šis Adventes Kalendārs satur 24 gabali .Izgatavots no Augstas Kvalitātes Plastmasas, kas Nav Toksiska, un BFA BEZMAKSAS.Drošs un pieaugušajiem līdzīgi un bērniem virs 3 gadiem.

2. Laika skaitīšana līdz Ziemassvētkiem ir aizraujošs laiks, par bērniem.Un viens veids, kā paaugstināt svētku paredzēšana tiek ar adventes kalendārs.Jaunā adventes kalendārs rotaļlietām slēpj lielu pārsteigumu aiz 24 durvis.

3. Padarīt prom jūsu bērnu no elektronikas un ideāls izmantot, veidojot ziemassvētku dāvanas, rotaļlietas, mazināt stresu un palielināt asins cirkulāciju rokās, arī praksē numurus un skaitīšanas prasmes ar saviem bērniem!

4. Rotaļlieta Adventes Kalendārs ir jautri veids, lai bērniem, lai atpakaļskaitīšanas skaita dienas līdz Ziemassvētkiem un saņemt nelielu pārsteigumu ārstēt katru dienu.Ideāla Ziemassvētku dāvana bērniem vecumā 3 gadu un uz augšu.

5. Jūs varētu iedomāties, un izveidot unikālu ziemassvētku adventes kalendārs; Kopā ar play pilns jautrības un rokas uz darbību, bērni varēs izpētīt, attīstīt pacietību un radošumu, ko gaida Ziemassvētku visu mēnesi no Decembe

Specifikācija:

Izmērs: 37 x 24 x 3cm

Materiāls: Sveķi

Paziņojums:

1.Sakarā ar dažādu monitoru un gaismas efektu, faktiskā krāsa var nedaudz atšķirties no attēla krāsu.

2.Lūdzu, ļauj 1-3cm atšķiras, jo manuāla mērīšana.Iepakojuma saturs:

1set x Gļotas Adventes Kalendārs

Biežāk UZDOTIE jautājumi:

1. Cik ilgi es varu saņemt paku?

Parasti to vajag apmēram 2 nedēļas līdz 4 nedēļām.Ja jūsu valstī ir daudz tālāk, tad piegādes laiks būs ilgāks.

Dropshipping, lūdzu, izvēlieties ePacket / Bauskasdraudze.lv nosūtīšanas metodi.Tas būs ātrāk :)

3. Vai es varu saņemt atpakaļ naudu, ja man nav to saņemtu piegādes laiks?

Jā, protams.Lūdzu, sazinieties ar mums, pirmkārt.

Mēs varam sazināties, kuģniecības aģents, jūsu zemes gabala statusu.

Ja es esmu dropshipping, ko jūs varat piedāvāt man?

VIP saites.

CSV vai citu dokumentu, kas ir atļauts.

Iesaku labu produktu jūsu veikalā.

• Gļotas Adventes Kalendārs: Plastilīna
  • Ziemassvētku Dekoru Dizainu: Ziemassvētku Atpakaļskaitīšanas Rotaļlietas