2.5 Lite Lielu Jaudu, Vieglus BPA Free Plastmasas Vingrošanas Sporta Ūdens Pudele Āra Kempings Mitrina Konteineru Mācību Dzeršanu

body,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-svars: 700; } ciršanas 2.5 Lite Lielu Jaudu, Vieglus BPA Free Plastmasas Vingrošanas Sporta Ūdens Pudele Āra Kempings Mitrina Konteineru Apmācība, Dzeramā Ūdens Krūze ar Flip up Klp &T8 Funkcijas:

1.Liela ietilpība: 0.6 galonu(77oz) milzīgu kapacitāti, 2.5 litri der iekšā pudeles, tas atbilst ikdienas mācību vai āra kempings ūdens ņem.

2.Caurspīdīgs dizains var palīdz pārbaudīt, cik daudz ūdens tilpnē un cik daudz ūdens palika pudelē.Ideāls treniņa ūdens vajadzībām.

3.Hermētiskam Iezīme: hermētiskam ar viegli dzeramā flip up klp.viegli atvērt un pilnīgi noslēgts ar presi pēc dzeršanas.Uzņemt ice cube atdzist vasaras, un sajaukšanas sūkalas vai enerģijas dzērienu.Cietu rokturi un izturīgs vāciņš piestiprināts uz pudeli, nebūs nekādas rūpes par noplūdes, kad sakratot pudeli jaukt sūkalas.

4.Viegls un izturīgs: Smaga, izturīga plastmasa garantija ikdienas lietošanai un ilgtermiņa glabāšanai.Ķīmiskā bezmaksas struktūra padara ir ideāls kultūrisms vai kempinga un viegli veikt.

5.Plaši lieto: Ideāli piemērots āra sporta veidu kā kultūrisms, spēlējot basketbolu ,kempings braucieniem, uz sporta zāli utt.Visi vispārējie izmantot un fitnesa aktivitātes, telpās vai ārpus telpām, tur jūs hidratēts visu, vai vienkārši palikt hidratēts mājās vai darbā, kultūrisms, svara zudums, kempings, ceļojot, izmantot un visi citi āra sporta, kā arī mājās, gan birojā.

1 x Sporta pudeles

Mēs Kuģis uz Pasaules (Izņemot dažas valstis un APO/FPO).Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.Mēs nosūtīsim iepakojumā, no Ķīnas pa gaisa pastu.Piegādes laiks ir atkarīgs no Nosūtīšanas Pārvadātājam, Muitas un Pasta Nosūtīšanas, galamērķa un citiem faktoriem.Lielāko daļu iepakojumiem ir iespējams saņemt 20 darba dienas (4 nedēļas).Skatīt zemāk, lai piegādes laikā savākšanas kvantitatīvo datu:

Mēs pieņemam e-Pasta pieprasījumi atdevi 7 darba dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas.Ja vienums ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un mums nebūs jautājumu, jums kompensācijas vai nomaiņa.Ja jūs neesat apmierināts, saņemot preci, lūdzu, nogādājiet to atpakaļ 7 dienu laikā, lai aizstātu vai naudu atpakaļ.Lūdzu, sazinieties ar mums, lai atgrieztos guide, pirms jūs atdot to.Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu pasūtījuma ID.Ja prece ir ar trūkumiem, jo 3 mēnešu laikā, Mēs nosūtīsim jums nomaiņu bez papildus maksas, vai piedāvāt kompensāciju pēc tam, kad mēs saņemt nekvalitatīvu preci.Ja prece ir bojāta, pēc 3 mēnešiem, jūs joprojām varat nosūtīt mums atpakaļ.Mēs nosūtīsim jums jaunu saņemot nekvalitatīvu preci.Bet jums ir nepieciešams maksāt papildu piegādes maksa.Jūs piekrītat, lai visas iepriekš uzskaitītās politiku pēc pasūtīšanas no Bauskasdraudze.lv!Ja esat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, lūdzu, sniedziet mums pozitīvu atgriezenisko saiti ar 5 zvaigžņu vērtējumu, ko ir ļoti svarīgi, lai mums.Mēs būsim ļoti pateicīgi, ja jūs varat atstāt savu reālā sajūta šeit.Ja jūs neesat apmierināts ar priekšmetu vai mūsu pakalpojumiem, lūdzu sazinieties ar mums, pirms aiziešanas nekādu atgriezenisko saiti, mēs jums atrisināt problēmu uzreiz, paldies!Lūdzu, Ziņu mums no 9:00.līdz 18:00. (GMT+8) no pirmdienas līdz sestdienai .Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, īsziņu ar mums un dod mums iespēju, lai jums palīdzētu.Visi ziņojumi tiks atbildēts 1 darba dienas laikā (izņemot Valsts svētku dienas Ķīnā).Ja jums nav saņemt mūsu atbildi, lūdzu, lūdzu, atkārtoti nosūtīt jūsu ziņu un mēs jums atbildēsim pēc iespējas ātrāk.Mēs atvainojamies par vēlu atbildi, brīvdienās (tai skaitā svētdienās).

• Jauda: >1L

Gricai Viktoriya | 2020-11-15

Nice product. Good price. Many thanks.