Mākslīgā Simulācijas mandarīns ķiršu waxberry tomāti litchi Longan zemeņu Mākslīgā Simulācijas mākslīgās viltus augļu ķekaru

I. Piegādes Metodi

A. Ja pasūtījums nav steidzami, lūdzu, izvēlies, bezmaksas piegāde un nepieciešamību par 30-50 dienas piegādes.B.Ja jūsu pasūtījums ir nedaudz steidzami, lūdzu, izvēlieties reģistrēts pakešu nepieciešams apmēram 20-40 dienas piegādes.Pieejams reģistrēta pakešdatu: Ķīna Post Reģistrēta Gaisa Mail / Bauskasdraudze.lv Standard Shipping / Īpaša Līnija-YW / ePacket utt.C.Ja jūsu pasūtījumā ir ļoti steidzami, lūdzu, izvēlies, tirdzniecības Express nepieciešams aptuveni 7-15 dienas piegādes.Pieejamo komerciālo express: EMS / FedEx / DHL / TNT / Bauskasdraudze.lv Premium Kuģniecības utt.

II.Izmērs un Krāsa

Izmērs no mūsu izskats ir tikai atsaucei.Krāsa ir pastāv daži krāsu atšķirība par reāliem produktiem.Tātad, izmēru un krāsu detaļu pats kā mūsu reāliem produktiem, lūdzu, nelietojiet pirkt, ja jums ir pārāk cavil.

III.Paplašināta, Lai Aizsardzības Datums

Ja kuģniecības aizsardzības dienas, gandrīz līdz beigām, ja jums nav saņēmusi produktiem, lūdzu, paziņojumu mums, lai paplašinātu piegādes datums, lai jūs varētu beidzot saņemt to.

IV.Iepirkuma instrukcijas

A. pārdot cenā nav iekļauta grozu, mazo šķīvi, nazi, utt.butaforijas.B.Šeit, mēs pārdodam tikai Viltus Augļu Modeli.C.Ko mēs pārdodam, ir īsta augstas kvalitātes produktiem,tās ir spilgtas un realitāti; forma un krāsa ir 99% tāds pats kā reāls augļi.Daži produkti arī ar augļu aromātu.Tātad, tas ir reālu labu produktiem, kuru vēlaties.

V. Produktu Picture Show

VI.Sūtījuma Apraksts

A. Parasti, kad pircējam jāpasūta, lai ir jāpārbauda Bauskasdraudze.lv.Tikai lai pagājis pārbaudīt, tad pārdevējam ir tiesības nosūtīt to ārā.Tātad, Cienījamie Klientu, Lūdzu, esiet pacietīgi, lai jūsu pasūtījumu, ja pasūtījuma.B.Attiecībā uz kuģniecības laiks ir uncontolable pārdevēju, lai tad, kad jūs pasūtīšana, ir daudz citu piegādes veidi ar dažādām piegādes laiku.Lūdzu, izvēlies, to, kā par jūsu pieprasīto.

VII.Par Jūsu Atsauksmes

A. Laikā, lai piegāde aizsardzību datuma,lūdzu, neatveriet jebkuru strīdu, kas nav saņēmis preces!Jo kuģniecības tika izvēlēts ar jums, kad pasūtīt, tad jums vajadzētu zināt, kuģošanas informāciju.B.Ja kuģniecības aizsardzības dienas, gandrīz līdz beigām, ja jums nav saņēmusi produktiem, lūdzu, paziņojumu mums, lai paplašinātu piegādes datums, lai jūs varētu beidzot saņēma paciņas.C.Pēc pasūtījuma nosūtīšanas aizsardzības diena, ja jums vēl nav saņēmis produktiem.Lūdzu, savlaicīgi sazinieties ar mums, lai mēs apstipriniet ar kuģniecība Bauskasdraudze.lv uzņēmums, un pēc tam atrisināt jautājumu, jums.D.Mums būs appreciated, ja jūs varētu sniegt mums labas atsauksmes.Tāpēc, ka mēs ceram, ka top piegādi vēl labāku pakalpojumu jums.

VIII.Uzņēmējdarbības Atbalsta

IX.Par Mūsu Uzņēmumu

Mēs esam uzņēmums, kas specializējas ražošanas un pārdošanas svētku persona piegādā produktus; Viltus augļi, dārzeņi, pārtikas produkti, ziedi, augi u. c.JEACH, KINGSOUND, FRDM, WIMING, GOODLIFE , FOUR SEASONS ir mūsu zīmoliem.Rūpnīcas Pārdošanu,augstākās Kvalitātes un Labāko Atbalstu un Profesionāls Serviss ir mūsu priekšrocības.Kvalitāte ir pirmā, jums kvalitatīvus produktus, ir mūsu atbildība.Tagad, Mums ir sekmēt mūsu pašu zīmolu, un ceru, ka, lai attīstītu ar jums kopā!

• Reizi 3: svētku pušu rekvizīti
  • Skaits, Gab: 1pc
  • Veids: simulācijas mākslīgā viltus augļu modeli, aksesuārus, rotaļlietas
  • Materiāls: Putu/Plastmasu