10Kg Virtuves Rīsu Dozatoru kukaiņiem Mitruma izturīgs Rīsu Glabāšanas Noslēgtā Rīsu Tvertnes Suņu barība, Sadzīves Cilindru Kausu

LIELISKS RĪSU UZGLABĀŠANAS KOMPLEKTS - ECOCO ir neticami risinājums rīsi, cepšanas piederumi un sauso pārtiku.Var uzglabāt 10 kg rīsu,Tas ievērojams, kas var sakraut vai ligzdotu, vienlaikus ietaupot vietu un saglabājot beramkravu apjomus pārtikas produktiem.

PASTĀVĪGI HERMĒTISKĀ MEHĀNISMS - malas ecoco flip vāciņš ir noblīvēts ar silikonu.Nav nepieciešams, lai zaudēt miega laikā rīsi weevils vai pieliekamais kodes.ecoco aizver droši un aizsargā jūsu veseliem graudiem no piesārņojums, baktērijas un mitruma.Arī, kas ir ne tikai sausā barība un atrast noderīgas lietas, piemēram, zupas, sautējumi, cepumi, kūkas un daudz ko citu.

PĀRTIKAS NEKAITĪGUMA NAV nejaušība, - Izgatavoti no viena no visvairāk universāls, eco-draudzīga veidu plastmasas.PP (polipropilēns), ko izmanto materiāls ir BPA free, un to plaši izmanto, lai ražotu bērnu un virtuves priekšmeti.Turklāt, materiāls lieliska termiskā izturība un noturība ir nepārspējamo visā kuģa.Viegli tīrāms, trauku mazgājamā mašīna, saldētava un mikroviļņu drošu.

VEIKTI ECOCO - Slavens ar augstākā līmeņa kvalitāti, oriģinālu dizainu, pārtikas nekaitīgumu, un videi draudzīgu materiālu.ECOCO klientu novērtēt pirmās klases kvalitāti, kā arī ir vienmēr atgriežas, lai citi ECOCO produktus, ka viņi var paļauties.Tātad, ko jūs gaida?Izmantot izturīgākos lielos konteineros, kas jūsu cepšanas piederumi un būt pārliecināti par savu svaigām sastāvdaļām.

• Materiāls: PP
  • Stils: Mūsdienu