Magic cube puzzle GANS CUBE GAN356M & GES magnētiskais kubs, GAN 356 GAN356 M 3x3x3 3x3 profesionālās WCA maģisko kubu, twisty rotaļlietas

Pieejamība: Pieejams

€31.01 €19.54

Produkta apraksts

71762 Vairāk Mīlēt

71788

[GAN356 M&GES]

Dārgie draugi,laipni lūgti mūsu veikalā!

Mums ir dažādas burvju kubi,mēs aprreciate jūsu konsultāciju!

Ja jums ir kādi questi ons par cenu un produktiem,lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums!

Ja vēlaties šo preci, lūdzu, pievienojiet to savu vēlmju Sarakstu ,varbūt jūs atradīsiet kādu pārsteigumu!

PS:Mums ir daudz sastāva,ja jums ir nepieciešams, vairumtirdzniecība,lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk atlaides.

"Eiropa 2020" Jaunas Ielidošanas ! ! --GAN356M & GES

Ir fani ,jūs varat baudīt lielāku atlaidi!

Specifikācijas:

Versija 1:

Nosaukums: Standarta Versija-GAN356M & GES

N. Svars.: 73g G. Svars.: 210g

Izmērs: 56x56x56mm

Krāsa: Krāsains

Materiāls: Plastmasa

Iepakojumā:Krāsu kaste

2. variants:

Nosaukums: Gaismas Versija-GAN356M

N. Svars.: 73g G. Svars.: 187g

Izmērs: 56x56x56mm

Krāsa: Krāsains

Materiāls: Plastmasa

Iepakojumā:Krāsu kaste

Jūsu postenis apraksts tiks ievietots šeit.Jūs varat izmantot HTML, ja vēlaties.Fonta veidu, stilu un krāsu, ir iepriekš noteikts, bet to var pārrakstīt uz postenis apraksts loga.Objektu aprakstus var tik ilgi, cik jūs vēlaties, kā veidnes, resize, lai atbilstu garums savu aprakstu.

Jūsu Maksājumu Informācija tiks ievietota šeit.Jūs varat izveidot Maksājumu sadaļā kā daļa no Pārdevēja Informāciju no Pārdevēja datu lapu saskaņā Cilnes Profili.Pēc radot pārdevēja datus, jūs varat izvēlēties to iekļaut savā sarakstā uz lister lapu, nākamā veidnes atlase.Ja jums nav Maksājuma Detaļas, šajā sadaļā tiks izņemta no veidnes.

Piegādes Informācija tiks ievietota šeit.Jūs varat izveidot Kuģniecības sadaļā kā daļa no Pārdevēja Informāciju no Pārdevēja datu lapu saskaņā Cilnes Profili.Pēc radot pārdevēja datus, jūs varat izvēlēties to iekļaut savā sarakstā uz lister lapu, nākamā veidnes atlase.Ja jums nav Piegāde Informāciju, šajā sadaļā tiks izņemta no veidnes.

Jūsu Pārdošanas Noteikumi tiks ievietota šeit.Jūs varat izveidot Pārdošanas Noteikumus sadaļā kā daļa no Pārdevēja Informāciju no Pārdevēja datu lapu saskaņā Cilnes Profili.Pēc radot pārdevēja datus, jūs varat izvēlēties to iekļaut savā sarakstā uz lister lapu, nākamā veidnes atlase.Ja jums nav Pārdošanas nosacījumus, šajā sadaļā tiks izņemta no veidnes.

Jūsu Par Mums informācija tiks ievietota šeit.Jūs varat izveidot Par Asv sadaļā kā daļa no Pārdevēja Informāciju no Pārdevēja datu lapu saskaņā Cilnes Profili.Pēc radot pārdevēja datus, jūs varat izvēlēties to iekļaut savā sarakstā uz lister lapu, nākamā veidnes atlase.Ja jums nav Par Mums informāciju, šajā sadaļā tiks izņemta no veidnes.

Jūsu Sazinieties ar Mums informācija tiks ievietota šeit.Jūs varat izveidot Sazinieties ar Mums sadaļā kā daļa no Pārdevēja Informāciju no Pārdevēja datu lapu saskaņā Cilnes Profili.Pēc radot pārdevēja datus, jūs varat izvēlēties to iekļaut savā sarakstā uz lister lapu, nākamā veidnes atlase.Ja jums nav Sazināties ar Mums informāciju, šajā sadaļā tiks izņemta no veidnes.

71844 Vairāk Mīlēt

  • Vecums: > No 8 gadiem
  • Modeļa Numurs: G356M
  • Veids: Puzzle Kuba
  • Zīmola Nosaukums: GaN
  • Materiāls: Plastmasas
  • Brīdinājums: Izvairītos No Norīšanas
  • Funkcijas: Magnētiskā
  • Pasūtījuma Numurs: 3x3x3
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Recenzijas

Hosa E13 | 2020-08-22

Wszystko w porządku. Szybka dostawa

5 / 5

Elzombiealeman | 2020-08-18

Exelente compra, produto de ótima qualidade.

5 / 5

Marusjgorina | 2020-09-06

큐브는 처음인데 매우 만족스럽습니다. ㅎㅎ 다이소에서 파는 큐브류랑 비교가 안되게 부드럽고 가볍습니다.

5 / 5

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti

Labākais