Savvaļas Vīnogu Koka Pole Putnu Pastāvīgās Stick Dabas Vīnogulājiem Unikālo Putnu Rotaļlietas Mājdzīvniekiem Piederumi

Aizzīmju Punktiem: 1、100% VISĀM FIZISKĀM VĪNOGULĀJIEM apstādītas platības: šo putnu dzīvotnes ir izgatavots no nekustamā vīnogulājiem!Tas nozīmē, ka forma, biezuma un izmēru, katra mūsu biotopi ir unikāls.

2、BIOTOPU PAR MĀJDZĪVNIEKIEM: Nodrošināt biotopu papagailis stāvēt vai atpūtas būrī.Dot savu pet ārstēt, un ir dažas stundas jautrības skatīties tos spēlēt.

3、DROŠA UN VIEGLI UZSTĀDĪT: Tāpēc, ka tie ir izgatavoti no dabiska vīnogulāji, šīs būris biotopi ir super drošu visa veida putniem, ieskaitot papagaiļus, makao papagaiļus, kakadu, un papagaiļus.

4、IEBŪVĒTS RIEKSTI UN BULTSKRŪVES: Katra vīnogu kalmārs ir aprīkots ar metāla wing nut un iebūvēts skrūves.Papildu aprīkojums nav nepieciešams instalācijas un var droši nofiksēts.Papagaiļus, mazos papagaiļus, utt.

5、MODELIS: Bifurcation, ne filiāle, izmērs: garums: 23-30 CM; diametrs 2-3CM.

Parametri:

Nosaukums: Putnu Pastāvīgās Stick

Materiāls: vīnogu koka

Stils: dakša, ne dakša (formas ir dažādas, izlases piegādes)

Izmērs(aptuveni):

Garums: 23-30 cm/9.06. p-11.81 gadā

Diametrs 2-3cm/0.79-1.18 gadā

Produktu Saraksts:

1* putnu pastāvīgās stick

Maksājumu metodes:

· Jūs varat veikt apmaksu izmantojot jebkuru no metodēm, kas iepriekš un pls norēķināties 3 dienu laikā pēc jūsu pasūtījuma.

· Jūsu maksājums tiks pārbaudīti ar Bauskasdraudze.lv 24 stundu laikā, un mēs apstrādāsim jūsu pasūtījumu, kad tas ir pabeigts.

· Ja jūsu pasūtījums ir slēgts sakarā ar drošības apsvērumu dēļ, jums būs nepieciešams iesniegt prasību, lai Bauskasdraudze.lv.

· Kompensācija, ko izraisa pasūtījumu atcelšana, kompensācijas vienošanās vai starpniecības tiks apstrādāti uzreiz un parasti ilgst aptuveni 7-10 darba dienas, lai sasniegtu savu kontu.

Kuģniecības un iepakojums:

· Visi vienumi tiks pārbaudīta un labi iepakotas, pirms nosūtīšanas.Pasūtījumiem tiks nosūtīts robežās 2-5 darba dienu laikā, pēc maksājuma pabeigšanas.

· Svars paku pa parasto pastu, ir tikai 2kg.Mēs nosūtīsim atsevišķi, ja svars ir virs 2kg.

· Parasti tas aizņem apmēram 15 - 60 dienām un varētu būt nedaudz ilgāks laiks, lai kādu attālās zonas.

· Jūs varat izvēlēties ātra piegāde metodi, ja jūs vēlaties saņemt paku ātrāk, un lai tas jums būs nepieciešams maksāt kuģniecības maksas.

Vēlreiz un kompensācijas:

Mums būs vēlreiz vai kompensāciju, ja sūtījums pazūd, bojāts transportēšanas laikā vai saņemt

nepareizu preci.Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums un mēs būsim priecīgi jums palīdzēt.

Atsauksmes:

· Ja esat apmierināts ar mūsu produktu un pakalpojumu, lūdzu, atstājiet mums pozitīvu atsauksmju, mums būs ļoti appreciated.

· Ja ir kaut kas nepareizi, lūdzu, sazinieties ar mums pirmais, pirms jūs atstāt atsauksmes un mēs centīsimies mūsu labāko, lai palīdzētu jums, kamēr viss ir labi.

• Materiāls: /
  • Veids: Putni