Miniatūras Molekulārās Struktūras Modeli, 9mm Molekulārā Model Set Komplekts-vispārīgā Un Organiskā Ķīmija, Skolas Lab Mācību Pētniecības

Nosaukums: Miniatūras molekulārās struktūras modelis Bumbu diametrs: 9 mm Iepakojumā: 1 set Šis produkts, ir piemērots transporta, iepakojuma taras.

Nosaukums specifikācija

Balts

40

12

Piegāde ◆ parasti Mēs kuģis savu pasūtījumu 48 stundu laikā pēc tam, kad saņemsim jūsu maksājumu.

◆ Piegādes laiks ir atkarīgs no mērķa un citiem faktoriem, tas parasti aizņem 10-30 dienas pa pastu(Bauskasdraudze.lv Standard Shipping,epacket,ķīna post, gaisa pasts, utt.).

◆ Jūs varat izsekot savu sūtījumu šajā tīmekļa vietnē, izmantojot savu izsekošanas numuru: http://www.17track.net/zh-cn

◆ Ja jūsu pirkuma aizsardzības laiks ir palicis, bet jūs vēl joprojām neesat saņēmuši preci, lūdzu sazināties ar mums un mēs palīdzēsim jums, lai paplašinātu Aizsardzības pasūtījuma laika. 1. Ja jums ir apmierināti ar mūsu objektus un mūsu pakalpojumiem, lūdzu, ņemt minūti, lai mūs atstāt positiver atgriezenisko saiti ar 5 zvaigznēm. 2. Ja jums ir kādas problēmas,lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu risinājumu.Mums ir izmēģināt mūsu labāko, lai jums palīdzētu.

• Nosaukums: Miniatūras molekulārās struktūras modelis
  • Temats: Ķīmiskā
  • Zīmola Nosaukums: XIALUOSHAN
  • Modeļa Numurs: Miniatūras molekulārās struktūras modelis

Sa0la0n0i | 2020-10-05

Very nice material for me student I think it's enough

Axjlutment08 | 2021-01-10

Received in good order. Product is as described, works.

Anpilogov D | 2021-01-24

It came in 2 months smoothly. Quality is good.