Radošā Vintage Galda Retro Modinātājpulksteņi Klasiskā Honorāru Sēž Klasiskā Honorāru Istabā TV Kabineta Galda Sēdēt Svārsta Pulksteni

Apraksts:

Šī vintage pulkstenis ir izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas, videi draudzīgs, spēcīgs un viegls.Tas ir moderns un izsmalcināts, skaists dekoratīvs galda pulkstenis, jūsu mājā.Plašs pieteikumu mājokļa, biroja, viesnīcas, tirgus, reklāmas, utt., ļoti praktisks.

Funkcijas:

Pieņem augstas kvalitātes plastmasas materiāla, videi draudzīgs, spēcīgs un viegls.Šo skaisto pulksteni ir naudas meistarība, gluda un spīdīga, skaistu un izsmalcinātu.Savu vintage stila piebilst, māksliniecisku atmosfēru, labu dekoratīvās galda pulkstenis, jūsu mājā.Var piestiprināt pie sienas, dizains, var arī piestiprināt pie sienas, atbilstoši jūsu vajadzībām, ļoti ērti.Ir 12 dziesmas ziņošanas laiks, piemērots dzīvojamā istaba, guļamistaba, kabinets, birojs, studijas un tirgiem, utt.

Specifikācija: Stāvoklis: 100% Brand New Materiāls: Plastmasas Izvēles Krāsa: Balta, Brūna Baterijas Tips: 4 * AA Baterijas*(nav iekļautas) Izmērs: apm. 16.5*8.5*32cm/6.5*3.35*12.6 Svars: apm. 710g

Paketē Iekļauts:

1 * Vintage Galda Pulkstenis (Baterijas Nav Iekļauts)

Apkopes Metodi: 1. Neglabājiet akumulatoru, kad pulksteņa netiek izmantota 2. Izvairīties no vardarbīgas triecienus un vibrācijas. 3. Nenovietojiet pulkstenis mitrs, augsta temperatūra, putekļains un kodīgas vietā.

Piezīme: 1. Monitori nav kalibrēti pats, postenis krāsu parādīts fotogrāfijas var būt rāda nedaudz atšķiras no reālo objektu.Lūdzu, ņemiet reāla kā standarta. 2. Lūdzu atļaut 0~1 collu kļūdas dēļ manuāla mērīšana.Paldies par jūsu sapratni.

• Veids: Svārsta Pulksteni
  • Motivity Tips: Digitālā
  • Sastāvs: 100% augstas kvalitātes noliktavā

Policemen 02 | 2021-01-26

looks lovely ok it is plastic but well worth the money.

Natia76natia | 2020-11-26

All perfect, good manufactory and practical

Peshkov 1950 | 2020-09-23

Nice watch. Everything works: fight, move, pendulum. Come here. Thank you seller! The only thing-there is no pin on top. But we found the right one. It remains only to glue.

Davidmayman17 | 2021-01-07

Paldies!

Rhfcjnf1 | 2020-12-05

Fantastic, very well made, working with music… Excellent to offer! Unfortunately had to pay customs (Portugal), because 22 €. Order to Portugal can not pass 22 €, paid 21 € to receive! Otherwise are even perfect!