AXUS francijas Standarta Kārba, AC 100~250V,Dual USB Lādētāja Ports Mobilo, Balta Kristāla, stikla panelis, 16A Sienas Jauda USB Ligzdu

Funkcijas:

1. Kvalitāte garantēta CE, RoHS un Ķīna CCC Sertifikāti 2. 100% pavisam jaunu un augstas kvalitātes sienas kontaktligzdu panelis. 3. Uzliesmojamība Standarts: V-0 4. ES kārba ir piemērota, lai ES vai franču Spraudni. 5. Šis produkts ir jāuzstāda profesionāli elektriķi

Specifikācijas:

1. Ar 1 veids, vai divu veidu vācu ligzda modulis 2. Nominālais Spriegums(s): AC 100~250V / 50~60Hz 3. Nominālā Strāva: 16A 4. Noteikums par zemējums-Ar zemējuma kontaktu 5. Aizsardzības pakāpe pret elektriskās strāvas triecienu: Ar pastiprinātu aizsardzību 6. Tipa spailes: iebūvēts Skrūves tipa 7. Izmērs: 86mm x 86mm 8. Krāsa: Balta / Melna / Champagne Gold/pelēka 9. Materiāla Panelis: Rūdīts Kristāla glāzē 10.Standarta Ligzda:ES vai franču Schuko Standarta

Paketē iekļauts:

1 x francijas USB Ligzdu 2 x Skrūves

Par kuģošanas

- Lūdzu, pievērsiet vairāk uzmanības jūsu pasūtījums adresi, kas nepieciešams, lai ATBILSTU savu piegādes adresi. (Ja tu esi no Krievijas, Lūdzu atstājiet savu pilno vārdu.Tas ir ļoti svarīgi) - Preces tiks nosūtītas robežās 3-7 darba dienu laikā, pēc maksājuma saņemšanas. - Piegāde būs visā pasaulē, izmantojot Bauskasdraudze.lv Izbaudīt Piegāde/Bauskasdraudze.lv Standard Shipping/ePacket/China Post Air Mail/DHL/TNT/EMS.Pārdevējam ir tiesības izvēlēties Ekonomikas/Saver Shipping, pamatojoties uz Bezmaksas Piegāde nosacījumiem. - Lūdzu, pārbaudiet vienumus, kad sniegts, ja ir bojātas, lūdzu, lūdzu, pieņem to un nekavējoties sazinieties ar mums.Mēs dos apstiprinājumu un sniegs jums praktisku risinājumu.

Kontaktinformācija:

- Ja vēlaties veikt lielu pasūtījumu vairumtirdzniecības, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums. - Ja jums ir nepieciešams, lai vairākus objektus(≥1200usd), rosināja ļaut mums zināt, pirmkārt.Mēs varētu piedāvāt jums dažas papildu atlaidi.

Atsauksmes

- Kādas atsauksmes no jums ir ļoti appreciated.Ja esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu vai produktu, lūdzu, sniedziet mums 5 zvaigznes. - Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, un mēs piedāvāsim atbalstu, lai jums agrāk.

Īpašas Piezīmes

- Ievedmuitas nodokļi, nodevas un maksājumi netiek iekļauti piegādes izmaksas. - Pircēji, kas sedz visu atbildību par visu papildu maksas, kas radušās (ja tādi ir). - Mūsu klienti no Brazi /Indija: ja jums izvēlēties jebkuru ātrā piegāde(EMS/DHL), lūdzu atstājiet jūsu CPF numurs/ID Kartes dokumentu kopijas, lai nodrošinātu mūsu piegādes normāli.

• Forma: Kvadrātveida
  • Modeļa Numurs: AX-ST002
  • Nominālā Strāva: 16.A
  • Pieteikums: Dzīvojamo / Universāls
  • nput spriegums: 110~250 V / 50/ 60 Hz
  • Pagarinājuma Kabeļa Garums: NAV
  • Instalācijas Veids: Sienas Iegultās
  • Panelis: Kristāla rūdīta stikla panelis
  • Sertifikācija: ROHS
  • STANDARTA: Viena Vācu Plug
  • Zemējumu: Standarta Zemējumu
  • Ir Smart Ierīces: No
  • Zīmola Nosaukums: AXUS

Shadowsun 91 | 2021-01-23

Delivery took 17 days (dispatch time included) via AliExpress shipping with Belgium post carrier (the best and fastest). Socket it self is the best USB wall socket you can possibly buy on AliExpress. LED (USB charging indicator) works absolutely perfect - on only when charging). Material perfect too.