Bērnu Čības Trušu Dzīvniekiem Smieklīgi Māju Ziemas Čības Bērniem Unicorn Kurpes Meitenēm Zīdaiņu Bērnu Zēniem Plīša Kažokādas Čības

Tas ir silts, elpojošs, sviedrus absorbcijas, anti slīdēšanas, ne smirdošs kājām kažokādas čības

TEIKT NĒ, LAI ZEMAS KVALITĀTES !!

CENA DEPEDN PAR KVALITĀTI !!

Tikai augstas kvalitātes produktus parādīja šajā veikalā .

Mēs uzskatām, ka jums būs mīlēt to.tāpēc mēs uzdrošinās uzņemties šādas saistības.

Piezīme: Kā izvēlēties pareizo izmēru: 1, Mūsu izmērs ir ne standarta MŪS izmēra, un tas ir tikai vienāds ar pēdas garumu! 2, izmērs standartus no dažādām valstīm un dažādiem ražotājiem ir atšķirīgi,kāju garums ir vienīgais kritērijs, izvēloties izmēru. 3, Kāju garums ir ne zolīti garums,un tas nav arī kurpes iekšpuses garums.Parasti

Zolīte garums = kāju garuma +1cm 4, Lūdzu, uzmanīgi novērtēt savu bērnu kāju garums vai zolīti garums 5, Ja kājām ir kaut kā tauki,lūdzu, izvēlēties vienu izmēru lielāks.Ja neesat pārliecināts,lūdzu, sazinieties ar mums.

zemāk ir mūsu izmēri

Eiro/CN izmēra

MUMS izmēra

Zolīte Garums/cm 23. un 24. 7 14 25-26 7.5

15 27-28 8 17 29-30 8.5 18 31-32 9 19 33-34 9.5 20 35-36 10 21 37-38 10.5 22 39-40 11 23.5 41-42 11.5 24.5 43-44 12 25.5 45-46 12.5 26.5

1. parasti mēs kuģis savu pasūtījumu laikā 2 dienu laikā pēc saņemšanas jūsu maksājumu.

2.mēs kuģis objektus, izmantojot EMS,UPS,DHL,FEDEX,TNT ,epackt vai Ķīna/Honkonga Pastu aviopastu, ,kuģniecības veidā būs atkarīga no kopējām izmaksām.

3. Mazāk par $100, piegādā Ķīna/Honkonga pastu.Vairāk nekā $100, kas nosūtīti, izmantojot EMS, UPS, DHL.Tas parasti notiek 5-8days par piegādi.

4. Ķīna /Honkonga amatu, parasti 15-30 darba dienas, lai savu atrašanās vietu, bet dažkārt sakarā ar muitas nodokli vai laika problēmu, viņi var aizkavēties mazliet ilgāk, patiesi ceru, ka jūs varētu gaidīt dažas dienas pacietības.

1. Tā kā jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mūsu nākotnes biznesa, mēs patiesi ceram, ka jūs varētu atstāt pozitīvu atsauksmi par mums, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu, paldies par jūsu laiks.

2. Ja jūs neesat apmierināts ar savu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums, pirms aiziešanas netural (3 zvaigznes)/negatīvu(1-2 zvaigznes)atsauksmes.

Mēs varam strādāt kopā, lai atrisinātu jūsu problēmu.

• SolesPlus materialsole materiāls: TPR
  • Produktu Kategorija: Sadzīves čības/kurpes
  • Zole Materiāls: TPR
  • Piemērojamie dzimums: Neitrāls/vīriešu