PCNANNY Mainboard 5B20G91608 SR1YV NM-A311 Lenovo G40-30 DDR3 Core N2940 Klēpjdators mātesplatē

Pārbaudot detaļas un uzzināt defekti, kas ir ļoti svarīgi pirms pasūtījuma, citādi tā būs atkritumu savu laiku un naudu.Bezmaksas piegāde notiek 15-60 dienu laikā, izmantojot pasta paketi , lūdzu, izvēlieties ātrāk kuģniecības veidā, ja steidzami.Cena nav ieskaitot tarifu , lūdzu, sazinieties ar vietējo muitas plašāku informāciju.Mēs piedāvājam veida portatīvo datoru detaļas .Ja kāds no punktiem nav atrodams mūsu veikalā, sazinieties ar mums, lai palīdzētu

Mēs pieņemam veida maksājumu.Drošības apsvērumu dēļ, mēs tikai kuģu pasūtījumus pēc piegādes adreses, kas jūs apstiprināts par Bauskasdraudze.lv.

Visas detaļas tiks pārbaudītas vēlreiz, pirms nosūtīšanas.Mēs nosūtīsim preces 2-5 darba dienas (ne brīvdienu sezonu) pēc tam, kad maksājums ir pārbaudījis Bauskasdraudze.lv.Mūsu cenas nav tostarp galamērķa muitas nodoklis .Pamatplates nav tostarp CMOS bateriju (ja jums tas ir nepieciešams, lūdzu, sazinieties ar mums iepriekš).

Ja jums ir apmierināti ar mūsu preces un pakalpojumus, sniedz 5 zvaigžņu pozitīvu atgriezenisko saiti, kas mūs, liels paldies.Tas ir mūsu goda, padarot jūs esat apmierināti ar mūsu preces un pakalpojumus.Lūdzu, informējiet mūs, pirms publicējat negatīvas atsauksmes.Mēs varam garantēt, ka mēs darīsim visu iespējamo, lai padarītu jūsu iegādi par patīkamu pieredzi.Laipni lūdzam, sazināties ar mums pa e-Pastu / TradeManager / Atstājot Ziņas jūsu rīkojumu, ja kādas problēmas, mēs atbildēsim, cik drīz vien mēs varam !

• Mikroshēmu Ražotājs: INTEL
  • Zīmola Nosaukums: pcnanny