BĀREŅU SVĒTDIENA LATVIJAS DRAUDZĒS 3.NOVEMBRĪ

Ziņa ievietota: 09-11-2019 07:24

Ikviens no 800 bērniem, kas joprojām uzturas bērnunamā, ir tikai VIENA gādīga pieaugušā attālumā, lai būtu veiksmes stāsts!
Tāpēc jau sesto gadu Latvijā draudzes aicinām atgādināt un sludināt šo cerību Bāreņu svētdienā, kas šogad būs 3.novembrī.
Ko mana draudze darīs Bāreņu svētdienā? Vai aizlūgsim par tiem šiem bērniem, lai viņi vismaz vēl kādu laiciņu nezaudē cerību? Vai aizlūgsim par tiem drosmīgajiem, kuri gatavi kļūt par šo vienu gādīgo pieaugušo kāda bērna dzīvē? Vai ļausim apstāties un katram sev pajautāt – varbūt tas ir Dieva aicinājums tieši man un manai ģimenei?
Pajautājiet savam priesterim un mācītājam – kas mūsu baznīcā notiks Bāreņu svētdienā?
Mēs esam izveidojuši Bāreņu svētdienas plakātu un kartiņas (ko draudze var darīt), kā arī veidojam jaunu video, kurš tiks publicēts jau pavisam drīz. Šos un citus resursus varat meklēt mūsu mājas lapas resursu sadaļā un jaunumus publicēsim arī mūsu Facebook lapā.

Vairāk informācijas vietnēs: barenusvetdiena.lv  un palidzibareniem.lv