BAUSKĀ SLUDINĀS MĀCĪTĀJS SERGEJS LUKJANOVS 11.MAIJĀ PLKST.17.00

Ziņa ievietota: 01-05-2019 08:38

Š.g. 11.maijā Bauskas vasarvētku draudzē viesosies mācītājs no Krievijas - Sergejs Lukjanovs. S.Lukjanovs ir mācītājs ar pazemīgu sirdi. Viņa sludinātā vēsts ir Dieva mīlestības, piedošanas un praktiskās kristietības piepildīta. Ja gribi zināt kā dzīvot patiesu dzīvi ar Dievu, būt vienkāršam Dievā, tad šis ir dievkalpojums priekš tevis.

BĀREŅU SVĒTDIENA LATVIJAS DRAUDZĒS 4.NOVEMBRĪ

Ziņa ievietota: 01-05-2019 08:24

Jau piekto gadu novembra pirmo svētdienu Latvijas draudzēs atzīmē kā Bāreņu svētdienu, kurā visas draudzes aicinām aizlūgt par bērniem, kuri ir bez vecāku gādības, kā arī par audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem, kas par viņiem ir uzņēmušies rūpes.

EVANĢELIZĀCIJAS DIEVKALPOJUMS 18.AUGUSTĀ PLKST.12.00

Ziņa ievietota: 24-08-2018 23:56

NEIZNIEKO SAVU DZĪVI, JO BEZ DIEVA TAI NAV VĒRTĪBAS! NĀC UN UZZINI, KO TU VARI MAINĪT, LAI BŪTU BRĪVS NO GRĒKA. DIEVS SAKA, KA VISI CILVĒKI IR GRĒKOJUŠI. GRĒKA ALGA IR NĀVE. JĒZUS IR UZVARĒJIS NĀVI, TU VARI UZVARĒT GRĒKU!!!

Lasīt tālāk

STAMBULAS KONVENCIJAI - NĒ!!!

Ziņa ievietota: 16-02-2018 21:51

BALSO PAR LATVIJAS NEPIEVIENOŠANOS "STAMBULAS KONVENCIJAI" PORTĀLĀ MANABALSS.LV UN ATBALSTI SAVU BĪSKAPU.Stambulas Konvencija ir pretrunā ar Satversmes 1.pantu, 99.pantu, 100.pantu, 112.pantu. Latvijai NAV pienākums pievienoties šai konvencijai.

JAUNIEŠI "IR VĒL" JELGAVĀ 5.,6.MAIJS

Ziņa ievietota: 08-05-2017 21:48

JAUNIEŠIEM, KAS IR IZVĒLĒJUŠIES SEKOT JĒZUM!
JAUNIEŠIEM, KAM PATĪK IZAICINĀJUMI!
JAUNIEŠIEM, KAS GRIB PALĪDZĒT CILVĒKIEM!
JAUNIEŠIEM, KAS MĪL DIEVU VAIRĀK PAR SAVU EGO!
JAUNIEŠIEM, KAS GRIB MAINĪT LATVIJAS VĒSTURI!