BRĪNUMAINĀ RADĪŠANA

Autors: Sandra Giptere - Ivanova, Ievietoja: 09-05-2020 09:12

Dieva vārds nekad nemelo, jo tas ir absolūta patiesība, dzīvība un gudrība. Ja mēs kaut ko nesaprotam vai saskatām pretrunu Bībeles grāmatās, tur nav vainīgs Dievs, bet mūsu nezināšana.

Mani vienmēr ir pārsteidzis tas, cik ilgi dzīvoja pirmie cilvēki – ap 800 gadiem, domāju, kā tas iespējams. Vai arī vārdi, ka zvaigznes dzied u. tml. Senāk domāju, ka laikam jau ne viss Bībelē jāsaprot burtiski, gan jau kaut kas domāts simboliski, ne gluži burtiski. Bet – Dievs jau nav cilvēks, Viņš neslēpjas, bet runā skaidri un tieši.

Pēdējā laikā man milzu atklāsme ir internetā http://www.kcm.org.ua/WebCastPlayer2.php?prgNum=872

atrodami raidījumi par pasaules radīšanu, kuros zinātnieks Karls Bo, kas 35 gadus to ir pētījis un vada Pasaules radīšanas muzeju Amerikā, stāsta un zinātniski pamato visu, ko Dievs darīja 6 dienās, plūdus, pasaules stāvokli pēc tiem. Tas ir bezgala interesanti un atklāj Dieva bezgalīgo mīlestību.

Padalīšos kaut ar daļu dzirdētā. Visam ir vajadzīga enerģija, to uzturēja Gars, kas lidinājās virs ūdeņiem, Zemei bija ciets kristālisks apvalks, kas palīdzēja uzturēt vajadzīgo enerģiju, neļāva tai pazust, turklāt tas bija caurspīdīgs, ka varēja redzēt cauri radītās zvaigznes utt. Turklāt zvaigznes tiešām dzied, tās izdala radioviļņus, toreiz radītais cilvēks to varēja dzirdēt, planētām, zvaigznēm ir sava krāsa. Tās ir izvietotas noteiktā secībā, veidojot nošu gammu. Viss bija perfekts un skaists, viss bija radīts cilvēka labumam. Arī dzīvnieki nebija plēsīgi, viss atradās savstarpējā harmonijā. Raidījumos pat tika stāstīts par leviatānu – jūras dinozauru, par to, kā viņš varēja radīt liesmas. Pilnīgi viss Bībelē ir patiess, saprotams, ja zina apstākļus un kaut ko mazliet vairāk. Cik ļoti svarīgi mums ir zināt vairāk un vairāk par Dieva vārdu, lai to labāk izprastu, lai vairāk saprastu, ko Radītājs mums saka!

Arī evolūcijas teorija zinātniski pilnīgi tika noraidīta. DNS, šūnās visas sastāvdaļas var darboties tikai mijiedarbībā, tātad tās nevar būt attīstījušās pakāpeniski. Turklāt – vai haoss var radīt tādu absolūtu harmoniju, visu, kas izveidots un izvietots ar absolūtu matemātisku precizitāti?! Te ir arī atbilde uz jautājumu – kas bija pirmā – vista vai ola? Nenoliedzami vista, jo Dievs radīja kustoņus, kokus jau nobriedušus. Tāpat cilvēku. Viss bija ideāls līdz grēkā krišanai. Tā kā toreiz cilvēks spēja uzņemt vairāk skābekļa, viss bija ideāls dzīvībai, tad tā ir izskaidrojams ilgais mūžs, aptuveni 800 gadu. Pēc grēkā krišanas un arī tagad cilvēka domas, enerģija ietekmē Zemi, debesis, dzīvojot simtiem gadiem, cilvēks diemžēl arī iemācījās grēkot aizvien labāk. Tāpēc arī plūdi bija Dieva mīlestības izpausme, lai neļautu šai pasaulei un cilvēcei aiziet galīgā postā. Tieši plūdu laiks radīja nokrišņus, ziemeļpolu, dienvidpolu, jo Dievs iesākumā pasauli bija radījis ideālu – temperatūra, pēc zinātniskiem pētījumiem, naktī bija ap +20 grādiem pēc Celsija, savukārt dienā – ap +25. Ideāli, vai ne?

Tieši plūdi, ūdeņi, plaisas zemē izraisīja zemes dalīšanos, pēc plūdiem radās kontinenti.

Šie nav vienīgie atklājumi no zinātnieka Karla Bo stāstītā. Dievs visu uztur ar savu roku arī šodien, kad Zeme cilvēces grēku dēļ teju ne tuvu vairs nav ideāla. Lielo bēdu dienās, kad Zemes magnētiskais lauks, kas uztur enerģiju, būs „izlietots, Zeme un viss uz tās piedzīvos lielas šausmas, bet arī tas Dieva mīlestības dēļ, lai visu pēc tam atjaunotu sākotnējā stāvoklī. Dievs tad Zemi nesagraus, bet vienkārši atraus savu roku, bet bez Radītāja nekas nevar pastāvēt.

Dieva gudrība un apredzība ir neizmērojama. Slava, slava Dievam, visa, arī mūsu, Radītājam!

Pārdomu autors: Sandra Giptere -Ivanova

Pārdomās dalījās: Ilona Āboliņa,

Bauska, 2020.gada 9.maijs